Dienoraščiai

Kas yra Iniciatyva 100?

„Iniciatyva 100“ – tai atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečio proga „Lietuvių krikščionių bažnyčios“ tikinčiųjų meilės išraiška Kūrėjui, žmogui ir Lietuvai. Šia iniciatyva mes geru žodžiu ir darbu siekiame padėti kiekvienam, kuriam reikalinga konkreti pagalba ar palaikymas. Vargstančiam, nukentėjusiam nelaimėje ar netikėtai patekusiam į gyvenimo audrą, kai pats žmogus neturi jėgų ar resursų atsitiesti ir žengti toliau.

MISIJA
Skatinti vieningą ir vienas kitu besirūpinančią kultūrą lietuvių tarpe.

Širdies žodžiai

Žodžių šaltinis-
Neskaityta pasaka,
Ir liejasi kaskart
Srove šviežia,
Gal suradau Tavy
Aš laimės pasagą?
Arsiu širdžių arimą-
Rasis nauja ežia.

Sutvirtinkime namų sienas

Vos prieš keletą savaičių „Lietuvių krikščionių bažnyčioje“ pirmąkart vyko netradicinis sekmadienis – „Sutvirtinkime namų sienas“. Renginio metu buvo kalbama apie bažnyčią kaip vieną kūną, kurio galva – Kristus. Šio ypatingo sekmadienio tikslas buvo sužadinti troškimą aktyviai dalyvauti Kristaus kūne, palaikyti, padrąsinti, mylėti vienas kitą, dalintis tuo, kuo Viešpats mus kiekvieną asmeniškai apdovanojo bei supažindinti ir paskatinti prisijungti prie tarnavimų. Palaiminčiau juk yra duoti nei imti!

Mokslo šaknys karčios...

“Mokslo šaknys karčios, bet jo vaisiai saldūs” – sako žinoma patarlė. Savo gyvenime mes visi daugiau ar mažiau esame patyrę, kad dedant pastangas kažko išmokti, praėjus kuriam laikui matysime rezultatus. Vieniems sekasi lengviau ir rezultatai galbūt ateina greičiau, o kitiems tai užtrunka ilgiau ir reikia įdėti daugiau pastangų. Bet atkakliai dirbant visi mes laikui praėjus matome savo triūso vaisius.

Bethel ir Pranašystė

.. Su naujais metais! Tegu tai bus naujų apreiškimų metai. Laikas, kai pamindami savo išdidumą leisim sau būti mylimiems ir mylėti aplinkinius naujai. Taip kaip jis mus pamilo - besąlygiškai.

Šiandien pradėjau naują AMT (Advanced ministry training. " arba "Išsamesnis tarnavimo/tarnystės mokymas"). Šį ketvirtį pasirinkau pranašystę. Pamoką, kuri vyks kartą per savaitę, dėstys vienas Bethel "pranašystės tarnystės" vadovų - Ben Armstrong. Labai noriu įrašyti visas penkias paskaitas, kad norintys galėtų perklausyti.

Misija į Gvatemalą

GuatemalaGuatemalaSveiki namiškiai. Prieš gerą mėnesį Bethel mokyklos studentams buvo sudaryta galimybė teikti paraiškas vykimui į vieną iš gausybės galimų misijų. Kai tik išgirdau apie tai, rimtai nežiūrėjau ir pirmą pasirinkimų etapą tiesiog ignoravau. Kadangi tai mokama, paprasčiausiai nedaleidau sau minties apie kažkokį "pinigų švaistymą", turint minty, kad negaliu dirbti čia Amerikoje ir esu išlaikomas tėvų.

Žingsnis po žingsnio

Neseniai žiūrėjau filmą "Abraomas". Atrodo žinoma istorija, daug kartų skaityta Biblijoje, daug kartų girdėta pamoksluose ir mokymuose. Tačiau Biblijos istorijos būtent įdomios tuo, kad kiekvieną kartą gauni skirtingus apreiškimus, kiekvieną kartą vis naujai apsišviečia taip gerai jau žinomos tiesos.

Gal turi koldūnų ar ko?

Kažkurią tai dieną skaičiau istoriją apie žmogų, kuris netikėtai sulaukė svečiuose draugo. Draugas atskrido vėlai naktį, nes, deja, lėktuvas vėlavo dėl prastų oro sąlygų. Natūralu - jis buvo pavargęs ir išalkęs. Na, kaip dažniausiai nutinka tokiais momentais, šaldytuvas namie buvo apytuštis, o artimiausia "Tesco" parduotuvė jau buvo senai uždaryta.

Kas tas Bethel?

Bethel  (Twin View)Bethel (Twin View)Sveiki! Manau, kad prieš pradedant berti "tinklaraščius" būtų tikslinga jus, brangus skaitytojau, supažindinti su pradžia. Istorija bažnyčios ir mokyklos kurioje mokausi.

Nebūtina klajot

KeliasKeliasNebūtina klajot takais
Be tikslo, tarsi užsimerkus,
Net nežinai, už ko laikais,
Geriau kamputy gal paverkus?
Išlietos ašaros kalbės,
Kas viduje - audra ar štilius?
Širdis akimirkai atvės,
Sugrįš jausmai, kuriais ji vylės.
.................................................
Nebūtina klajot takais,
Kada teisingas kelias šaukia,
Na, nukrypai - neapakai,
Gal gale kelio džiaugsmas laukia?