Prisijunk

VIEŠPATIE, NUKREIPK MANO ŽINGSNIUS

PIRMIEJI ŽINGSNIAI NAUJO GYVENIMO LINK

Jei nori sutvirtinti savo tikėjimo pamatus, artimiau pažinti Viešpatį, ieškai savęs ir savo pašaukimo, drąsiai registruokis į mūsų bažnyčios pradedančiųjų kursus. Jie padės suprasti gyvenimo prasmę, atskleis, jog krikščionybė šiais laikais tebėra tokia pat aktuali, veiksminga ir turinti jėgą keisti tavo bei aplinkinių gyvenimus.

1

TIKĖJIMO PAGRINDŲ KURSAS “ALFA”

10 savaičių trunkantis kursas padės suprasti, koks Dievas yra šiuolaikiniame pasaulyje. Parodys gyvenimo prasmę, atskleisdamas, jog krikščionybė nėra tik taisyklių rinkinys, bet tvirtas pamatas, leidžiantis žmogui gyventi laisvėje ir padedantis išlikti nepajudinamam susidūrus su sunkumais.

2

“GYVENIMAS LAISVĖJE” KURSAS

Tai 5-ių savaičių kursas, padedantis keisti neatitinkančius Dievo žodžio tiesos įsitikinimus. Kurso metu bus formuojami nauji įpročiai, kurie padės gyventi visavertį gyvenimą su Dievu.

3

TARNYSTĖS MOKYKLA

Skirta tikintiesiems, kurie nori žengti toliau su Dievu, suvokti, kam yra pašaukti ir kaip gali tarnauti savo asmenybės ypatumais kitų labui. Kiekvienas tikintis yra unikalus ir Dievo pašauktas būti Kristaus mokiniu ten, kur šiandien yra. 

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadieniais ir penktadieniais 19.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ