Šį kartą savaitgalį pradėsime penktadienio vakarą – laukia pirtis, bendravimas ir vakarienė prie laužo. O šeštadienį pradėsime naują “Tikras vyriškumas” The 33 Serries ciklą „Vyras ir jo istorija“. Tai padės tau suprasti, kiek tavo praeitis lemia, kas esi šiandien.
 
SAVAITGALIO TEMOS: “ŽVELGIANT ATGAL” IR “TĖTIS”
 
Ar esi kada nors nuoširdžiai pažvelgęs į savo gyvenimą ir bandęs jį suprasti? Ar žinai, kodėl esi būtent toks, koks esi, ir kodėl darai tai, ką darai? Ar bandei kada nors susivokti, kas esi? Tai yra be galo svarbūs žingsniai tikrojo vyriškumo link. Kad būtum tikras vyras, turi atsigręžti atgal. Turi išsiaiškinti, kas tave formavo, ir nuspręsti, ko reikia laikytis, ką reikia paleisti, o su kuo reikia stoti akistaton ir susitaikyti.
 
Taigi, šio savaitgalio metu nagrinėsime ganėtinai neliečiamas temas, kurios gali atrodyti pernelyg asmeniškos. Kalbėsime apie jūsų šeimą, tėvus ir kokią įtaką jie jums padarė.
 
Nepasilik vienas, keliaukime tikro vyriškumo kelionę kartu su Dievu bei kitais vyrais! Nuoširdus bei artimas ryšys mums, vyrams, tampa neįkainojamas, kai kovojame, paslystame  ar nuklystame nuo kurso savo vyriškumo kelyje.
 
ATSIVEŽKITE: 
⁃ čiužinį bei miegmaišį (tik penktadienio nakvynei)
⁃ tualetinius reikmenis
⁃ Biblija, užrašus, rašymo priemones
⁃ sportinę aprangą bei pirties reikmenis
 
SAVAITGALIO KAINA – £45
(Į kainą įskaičiuota penktadienio vakarienė bei pirtis, šeštadienio pusryčiai, pietūs ir vakarienė bei lengvi užkandžiai pertraukų ir pirties metu.)
 
MOKĖJIMO SĄSKAITĄ:

Referenciniame laukelyje įrašykite „Vyrų savaitgalis“.
Name: ECKT Lithuanian Christian Church
Bank: Lloyds bank
Bank Sort Code: 30-91-87
Bank Account: 03788609

PARAMA „TIKRAS VYRIŠKUMAS” KURSO DARBAMS:

Kad įvyktų toks savaitgalis, atliekami intencyvūs pasiruošimo darbai:
⁃ verčiama kurso tekstinė bei įgarsinama vaizdo medžiaga į lietuvių ir rusų kalbas
⁃ ruošiama pirtis bei skanus maistas
⁃ maldos bei tarnautojų komandos meldžiasi už kiekvieną užsiregistravusį dalyvį
 
Jei norite prisidėti prie šios tarnystės finansiškai, aukokite geranoriškas aukas:
Referenciniame laukelyje įrašykite „TV (Tikras vyriškumas) parama“.
Name: ECKT Lithuanian Christian Church
Bank: Lloyds bank
Bank Sort Code: 30-91-87
Bank Account: 03788609
 
JŪSŲ LAUKIA:
Savaitgalio metu tarnautoju komanda patarnaus maldomis bei asmeniniais pokalbiais, susijusiais su savaitgalio temomis. Vyks šlovinimas, girdėsite liudijimus, laukia aktyvus laikas sportuojant.
 
Esame jsitikinę, kad jau esi užsidegęs drasaus „Tikras vyriskumas” judéjimo ugnimi ir neabejodamas judèsi pirmyn ir tik pirmyn – gyventi teisiai, aistringai ir tikslingai.
Nepasilaikyk to tik sau, dalinkis šia informacija su draugais ir pakviesk juos į  šį savaitgalį.
 
Vyriškai sveikiname visus prisijungusius!

 

MOKĖJIMO SĄLYGOS:
1. Renginio kaina – £45.
2. Registraciją atšaukti įmanoma likus ne mažiau kaip 1 savaitei iki renginio pradžios.
3. Jei registracija atšaukiama likus mažiau nei 1 savaitei, mokestis vis tiek turi būti sumokėtas. JIs bus grąžintas tik tuo atveju, jei visos rezervuotos vietos bus užimtos.

 

PS: sekantis vyriškumo savaitgalis planuojamas 2024 m. sausio 20 d.
 
Raginame tave prisijungti prie vyrų grupelės arba pradèti ją pačiam namuose, kavinèje ar kitoje tinkamoje vietoje. Tam,
kad pradétumei, nereikia büti lyderiu ar ypatingai tinkamu. Reikia tik tavo atviros širdies, noro tobulėti ir augti kaip vyrui bei padeti kitiems.
Jei nusprendei pradėti grupelę, informuok mus žinute (kontaktinis nr. 07985436940), atsiusdamas savo vardą/pavardę, gyv. vietą ir telefono numerį.
  • KUR?
    „Alfa” centras, Langham Park, Ipswich Road, Colchester, Essex, CO4 5QQ
  • KADA?
    Penktadienį, spalio 20 d., nuo 18.00 val. bei šeštadienį, spalio 21 d., nuo 9.30 val.
  • KIEK?
    £45

ATSILIEPIMAI APIE VYRŲ RENGINĮ

„Dievas patarnavo per liudijimus, taip pat per tarnautojus asmeniškame pokalbyje. Temos labai taiklios tiek man, tiek kitų dalyvių gyvenimui. Duonos laužymas pabaigoje, keletas žmonių naujai priėmusių Kristų, manau, geriausiai paliudijo, kad renginys sėkmingas. Man asmeniškai atėjo apreiškimas atleisti keletui žmonių, taip pat būti atviresniam prieš žmones ir nusižeminti prieš Dievą savo gyvenime. Pajutau, kad dalis tamsos pasitraukė maldos metu, buvo proga atvirai pakalbėti su tarnautojais, išpažinti nuodėmes, iškelti porekius, gauti vieną svarbų atsakymą tam tikroje situacijoje. Taip pat susipažinau su naujais žmonėmis.”

„Man labiausiai patiko būti su vyrais, patiko atvirumas – tarnaujančių ir dalyvaujančių.”

„Atradau ramybę nuo kasdienės rutinos, susimąstymai apie vedamą temą.”

REGISTRACIJA:
Registracija būtina ir vyks iki spalio 15 d.
Norėdami užsiregistruoti, užpildykite apačioje nurodytose skiltyse savo duomenis.

Registracija į VYRŲ SAVAITGALĮ

New Field

SMS

8 + 10 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadieniais ir penktadieniais 19.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ