KAS? KAIP? KODĖL?

Sveiki, vyrai!
Balandžio 26-27 dienomis mūsų laukia dar vienas vyriškumo savaitgalis. Visuomet džiaugiamės, kai kartu galime suvažiuoti, pabendrauti, šlovinti Viešpatį ir klausytis, ko Jis šiandien moko. Tikime, kad, apsisprendę judėti dieviško vyriškumo link, galime bręsti kaip vyrai ir padėti kitiems.

Po nelengvos darbo savaitės, penktadienio vakarą kviečiame atvykti ir atsipalaiduoti pirtyje, pabendrauti bei pavakarieniauti kartu. Tai paprasta, bet labai svarbi įžanginė dalis, kurios metu mes neskubėdami pasiruošime priimti tai, ką Dievas mums numatęs.

SAVAITGALIO TEMOS:
Šeštadienį papusryčiavę pradėsime dieną šlovindami. Laukia dvi „Tikras vyriskumas“ The 33 Serries ciklo „Vyras ir jo istorija“ temos:

 • VISIŠKAI VIENAS
 • ŠIRDIS

Tie, kas dalyvavote praėjusiame vyrų savaitgalyje, prisiminsite jau girdėtas temas – apie tėčio ir mamos paliktas vidines žaizdas, išgydymą bei praktinius strateginius žingsnius.

Žaizda buvo įvardinta kaip „bet kokia neišspręsta problema, kuri neigiamai veikia ir formuoja žmogaus dabartinio gyvenimo kryptis ir dinamiką.“ Tai neišbaigtas mūsų praeities reikalas, kuris žalingai veikia dabartį.

Šį kartą supažindinsime jus su kitokio tipo žaizda, kuri atsiranda savaime, vadinama „vienišumo žaizda“. Ši žaizda būdinga žmogui, kuris bando gyventi vienas. Jis gali turėti daug pažįstamų ir atsitiktinių draugų, bet jam trūksta charakterio – gilios, širdies lygmens draugystės.

Taip pat kalbėsime apie kiekvieno vyro „širdies“ žaizdą, kurios negalime praleisti, nes tai lemia, kas esame ir ką darome. Sužinosime, kaip ši žaizda atsirado ir koks atstatymo kelias.

Būti šalia kitų vyrų ir dalintis savo gyvenimu, einant bei palaikant vienas kitą, yra esminė vyriškumo kelionės dalis.

Todėl raginame prisijungti prie jau veikiančių vyrų namų grupelių arba patiems pradėti grupelę (apie tai pranešk vadovams šio savaitgalio metu arba bažnyčios administracijai), taip pat jungtis prie WhatsApp grupės 300🔥ir sekmadieniais lankyti bažnyčios susirinkimus.

Savaitgalio metu tarnautojų komanda patarnaus maldomis bei asmeniniais pokalbiais, susijusiais su savaitgalio temomis. Vyks šlovinimas, girdėsite liudijimus.

 
ATSIVEŽKITE: 
⁃ čiužinį bei miegmaišį (tik penktadienio nakvynei)
⁃ higienos reikmenis
⁃ Biblija, užrašus, rašymo priemones
⁃ sportinę aprangą bei pirties reikmenis
– pozityvų nusiteikimą
 
SAVAITGALIO KAINA – £45
Į kainą įskaičiuota penktadienio vakarienė bei pirtis, šeštadienio pusryčiai, pietūs ir vakarienė bei lengvi užkandžiai pertraukų ir pirties metu.
 
MOKĖJIMO SĄSKAITĄ:

Referenciniame laukelyje įrašykite „Vyrų savaitgalis“.
Name: ECKT Lithuanian Christian Church
Bank: Lloyds bank
Bank Sort Code: 30-91-87
Bank Account: 03788609

PARAMA „TIKRAS VYRIŠKUMAS” KURSO DARBAMS:

Kad įvyktų toks savaitgalis, atliekami intencyvūs pasiruošimo darbai:
⁃ verčiama kurso tekstinė bei įgarsinama vaizdo medžiaga į lietuvių ir rusų kalbas
⁃ ruošiama pirtis bei skanus maistas
⁃ maldos bei tarnautojų komandos meldžiasi už kiekvieną užsiregistravusį dalyvį
 
Jei norite prisidėti prie šios tarnystės finansiškai, aukokite geranoriškas aukas:
Referenciniame laukelyje įrašykite „TV (Tikras vyriškumas) parama“.
Name: ECKT Lithuanian Christian Church
Bank: Lloyds bank
Bank Sort Code: 30-91-87
Bank Account: 03788609
 
DALYVAUK IR PASIKVIESK DRAUGĄ:
Esame jsitikinę, kad jau esi užsidegęs drasaus „Tikras vyriskumas” judéjimo ugnimi ir neabejodamas judèsi pirmyn ir tik pirmyn – gyventi teisiai, aistringai ir tikslingai.
Nepasilaikyk to tik sau, dalinkis šia informacija su draugais ir pakviesk juos į  šį savaitgalį.
 
Vyriškai sveikiname visus prisijungusius!

MOKĖJIMO SĄLYGOS:
1. Renginio kaina – £45.
2. Registraciją atšaukti įmanoma likus ne mažiau kaip 1 savaitei iki renginio pradžios.
3. Jei registracija atšaukiama likus mažiau nei 1 savaitei, mokestis vis tiek turi būti sumokėtas. JIs bus grąžintas tik tuo atveju, jei visos rezervuotos vietos bus užimtos.

PS: sekantis vyriškumo savaitgalis planuojamas 2024 m. liepos 5-7 d. – išvyka į kalnus. Detalesnė informacija bus paskelbta vėliau.

 
 • KUR?
  „Alfa” centras, Langham Park, Ipswich Road, Colchester, Essex, CO4 5QQ
 • KADA?
  Penktadienį, balandžio 26 d., nuo 18.00 val. bei šeštadienį, balandžio 27 d., 8.00 val. – pusryčiai, 9.00 val. – šlovinimas
 • KIEK?
  £45

ATSILIEPIMAI APIE VYRŲ RENGINĮ

„Dievas patarnavo per liudijimus, taip pat per tarnautojus asmeniškame pokalbyje. Temos labai taiklios tiek man, tiek kitų dalyvių gyvenimui. Duonos laužymas pabaigoje, keletas žmonių naujai priėmusių Kristų, manau, geriausiai paliudijo, kad renginys sėkmingas. Man asmeniškai atėjo apreiškimas atleisti keletui žmonių, taip pat būti atviresniam prieš žmones ir nusižeminti prieš Dievą savo gyvenime. Pajutau, kad dalis tamsos pasitraukė maldos metu, buvo proga atvirai pakalbėti su tarnautojais, išpažinti nuodėmes, iškelti porekius, gauti vieną svarbų atsakymą tam tikroje situacijoje. Taip pat susipažinau su naujais žmonėmis.”

„Man labiausiai patiko būti su vyrais, patiko atvirumas – tarnaujančių ir dalyvaujančių.”

„Atradau ramybę nuo kasdienės rutinos, susimąstymai apie vedamą temą.”

REGISTRACIJA:
Registracija būtina ir vyks iki balandžio 20 d.
Norėdami užsiregistruoti, užpildykite apačioje nurodytose skiltyse savo duomenis.

Registracija į VYRŲ SAVAITGALĮ

SMS

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadieniais ir penktadieniais 19.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ