Kviečiame visus namiškius ir mūsų bendruomenės svečius 2022-uosius Naujus metus sutikti drauge bažnyčioje. Vakaro tema  – „Bremeno muzikantai“.

APRANGA
Ateikite visi pasipuošę 70-ųjų stiliumi. Jūsų laukia draugiška aplinka ir smagi vakaro programa: vaidinimas. linksmos užduotys, šokiai bei žaidimai.

MAISTAS
Vakaro metu tikrai neteks liūdėti, o kad nepraalktumėte, raginame visus atsinešti paruoštų šventinių patiekalų, saldumynų bei gaiviųjų gėrimų – sukurkime visi drauge didelį bendrą vaišių stalą.

LAIKAS
Vakaro pradžia 19.00 val.

Labai jūsų lauksime!
Renginys nemokamas, registruotis nereikia.

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Bažnyčios atstovų vakaro filmuota ar fotografuota medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

 • KADA?
  Pradžia – antradienį, 2021 m. gruodžio 31 d., 19.00 val.
  Pabaiga – trečiadienį, 2022 m. sausio 1 d., 2.00 val.
 • KUR?
  698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ
 • KIEK?
  Renginys nemokamas

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

PRENUMERUOK NAUJIENAS

whatsApp

email

1 + 7 =