Labai džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti naują atgaivos savaitgalio formatą – online. Šiuo ypatingu laiku nusprendėme susitikti su jumis, mielos moterys, nors vienai dienai nuotoliniu būdu. Registruokitės, lauksime jūsų. Iki pasimatymo!

Tiek Senajame, tiek ir Naujajame Testamentuose skaitome, kaip vyrai ir moterys išgyvendavo ypatingus jų gyvenimą pakeitusius susitikimo su Gyvuoju Dievu atvejus. Pradžios knygos 12-ame skyriuje skaitome, kaip tai patyrė Abramoas prieš pradėdamas savo kelionę ir prieš tapdamas didele tauta. Mozė susitiko su Dievu ir gavo paliepimą išvesti Izraelio tautą iš vergystės (žr. Išėjimo 3). Jozuė patyrė ypatingą Dievo artumą įvedęs Izraelio tautą į pažadėtąją žemę (žr. Jozuės 5, 13-15), o Izaijas – kuomet Dievas paskyrė jį Aukščiausiojo pranašu (žr. Izaijo 6, 1-8). Panašiai ir Jėzus patyrė ypatingą išgyvenimą prieš pradėdamas tarnauti minioms (žr. Mato 3, 13-16, Luko 4, 1a).
Galima rasti ir daugiau pavyzdžių, kuomet prieš pasišvęsdami tarnauti Dievui žmonės patyrė ypatingą asmeninį susitikimą su Dievu.

Jeigu tu visai neseniai patikėjai savo gyvenimą Viešpačiui ir nori daugiau sužinoti, kokia yra Dievo meilė bei ištikybė, kiek tau dabar atleista ir dar bus ateityje, kaip veikia Šventoji Dvasia šiuo metu, labai kviečiame tave gegužės 15 d. dalyvauti online renginyje “Moterų atgaivos šeštadienis”. Patarnausime viena kitai, kalbėsime bei kreipsime akis į Dievą, sustosime ir nurimsime Jo artume, nes kur 2 ar 3 susirinks Viešpaties  vardu, ten ir Jis pats pažadėjo būti.

RENGINYS VYKS LIETUVIŲ KALBA

WHATSAPP PROGRAMĖLĖ:
Renginio metu bus siunčiama tam reikalinga informacija, todėl būtina atsisiųsti WhatsApp programėlę į savo telefoną ir išsisaugoti mūsų bažnyčios telefoną  +447878996307. Jokia papildoma ir neaktuali jums informacija apie bažnyčios veiklą nebus siunčiama, jei pildydami registraciją taip pažymėjote.
Programėlę atsisiųsti galite atitinkamai pagal operacinę sistemą:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp
iOS: https://apps.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997
Mac ir Windors PC: https://www.whatsapp.com/download 

KURSAS VYKS ZOOM PLATFORMOJE
Tad jei dar neturite šios programėlės savo telefone ar kompiuteryje, prašome įsidiegti. Jei turite galimybę, rekomenduojame jungtis per kompiuterį. Prisijungimą į zoom susitikimą atsiųsime dienai likus iki renginio pradžios per WhatsApp programėlę.
Programėlę atsisiųsti galite atitinkamai pagal operacinę sistemą:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings
iOS: https://apps.apple.com/us/app/id546505307

RENGINYS NEMOKAMAS, BET VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

 REGISTRACIJA:
Registracija baigiasi gegužės 9 d.
Laukiame jūsų!

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    Renginys vyks online per Zoom platformą
  • KADA?
    Šeštadienį, gegužės 15 d. 10.00-19.00 val.
  • KIEK?
    Renginys nemokamas

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

PRENUMERUOK NAUJIENAS

whatsApp

email

8 + 7 =

lt_LTLithuanian