Nė vienas iš mūsų negali ištverti streso nesulaukęs neigiamų pasekmių! Taip yra dėl to, kad Dievas sukūrė mus gyventi bei veikti ramybėje. Jo artumas yra vienintelė vieta, kurioje galime gyventi laimingai ir sėkmingai.

Žvelgdamas atgal į pirmuosius savo trisdešimt trejus gyvenimo metus, pats be galo stebiuosi, kaip išgyvenau stresą, kurį kartais patirdavau. Aš patyriau fizinį stresą; taip pat stresą santuokiniame gyvenime; išgyvenau stresą dėl savo finansų; patyriau daug streso darbe ir kitokio pobūdžio įtampų.

Aš buvau nepatyręs pastorius sparčiai augančioje bažnyčioje, neseniai sukūręs šeimą ir gaudavau tikrai mažą atlyginimą, ir dar įvairios kitos įtampos be šių jau minėtų. Buvau tikrai dėkingas, kad Viešpats naudojo mane, jog pagelbėčiau kitiems žmonėms ir kad mūsų bažnyčia augo, tačiau tuo pat metu mane sekino stresas.

Dievas gydė mano širdį ir mokė, kaip gyventi ramybėje, kai aš skaičiau Izaijo knygos 9-ą skyrių: “<…> Jis bus vadinamas Nuostabusis, Patarėjas, Galingasis Dievas, Amžinasis Tėvas, Ramybės Kunigaikštis. Jo viešpatavimas plėsis ir taikai nebus galo” (Iz 9, 6-7).

Tai paprasta tiesa, pakeitusi mano gyvenimą ir išmokiusi, kaip susidoroti su mane slegiančiu stresu: kuo labiau Jėzui leidžiame valdyti mūsų gyvenime, tuo daugiau pasiliekame Jo teikiamoje ramybėje. Kuo daugiau mes valdysime savo gyvenimus, tuo daugiau streso patirsime. Taip, aš buvau tikintis ir pastorius, tačiau buvo daugybė gyvenimo sričių, kur visiškai nepaklusdavau Viešpačiui. Dėl to aš pats ieškojau sprendimų ir už tai brangiai sumokėdavau.

Tas pats principas veikia ir santuoką. Kuo daugiau prieigos suteiksite Jėzui jūsų santuokiniame gyvenime, tuo daugiau ramybės sulauksite! Dievas nori, kad jūsų santuoka būtų laiminga, saugi ir intymi. Dievas myli jus ir nori palaiminti, bet Jo palaiminimas yra po Jo sparnu!

 

Jimmy Evansas
„MarriageToday“ įkūrėjas ir generalinis direktorius

KITI STRAIPSNIAI

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadieniais ir penktadieniais 19.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ