Šventasis Raštas ragina moteris: „<…> kad pagyvenusios moterys elgtųsi garbingai, <…> mokytų gero, skatintų jaunąsias mylėti savo vyrus ir vaikus,“ (Tito 2, 3-4). Norime padrąsinti ir patarti ištekėjusioms moterims, kaip mylėti ir sutarti šeimoje, kad santuoka truktų ilgai ir laimingai. Renginio metu bus kalbama apie tikrus iššūkius ir pergales santuokoje. Atsakysime į jūsų klausimus, bendrausime, melsimės vienos už kitą, būsime padrąsintos ir sustiprintos kovoti gerą tikėjimo kovą, paliekant tinkamą pavyzdį ateinančioms kartoms.

Lauksime visų susituokusių moterų bei tų, kurios ketina kurti šeimą ateityje.

VAIKŲ PRIEŽIŪRA:
Jei neturite kur saugiai palikti savo mažamečių vaikų (nuo 3 m. iki 10 m.), bet norite dalyvauti šiame vakare, džiugiai informuojame, kad viso renginio metu gretimoje klasėje vyks vaikų priežiūra. Labai prašome iš anksto mus informuoti, jei jums bus reikalinga vaikų priežiūra.

REGISTRACIJA:
Registracija būtina ir vyks iki gegužės 5 d.
Norėdamos užsiregistruoti, užpildykite apačioje nurodytose skiltyse savo duomenis.

REGISTRACIJA I VAKARA MOTERIS SANTUOKOJE

New Field

SMS

1 + 2 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ
  • KADA?
    Penktadienį, gegužės 10 d., 19.00-21.00 val.
  • KIEK?
    Renginys nemokamas

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian