Kviečiame visus su šeimomis bei draugais sudalyvauti bažnyčios išvykoje „Church Day Out“. Švęsime, bendrausime ir šiek tiek pasportuosime. Mažųjų lauks pripučiamos pilys, o suaugusiųjų – pirtis. Atsivežkite sulankstomų kėdžių, kilimėlių, skėčių nuo saulės ar lietaus – visą dieną praleisme gryname ore. Iki susitikimo!

MAISTAS
Visi atvykstantys atsivežkite maisto bei gaiviųjų gėrimų sau, savo šeimai ir draugams, vaišinsimės visi drauge prie bendro stalo.

REGISTRACIJA
Norintiems dalyvauti, būtina registruotis. registracija vyks iki rugpjūčio 28 d. 

REGISTRACIJA I BAZNYCIOS ISVYKA

New Field

SMS

1 + 10 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

 • KUR?
  Alfa” centras
  Langham Grange
  Ipswich Road
  Langham
  Colchester
  Co4 5QQ
 • KADA?
  Šeštadienis, rugsėjo 3 d., 10.00-20.00 val.
 • KIEK?
  Renginys nemokamas, vaišės suneštinės.

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

PRENUMERUOK NAUJIENAS

whatsApp

email

15 + 15 =