Mielos susituokusios poros, šis renginys skirtas jums! Šis savaitgalis – galimybė sutuoktiniams pabūti dviese, be vaikų ir namų buities reikalų, atsitraukti nuo kasdienybės ir drauge pasimėgauti Dievu. Tai laikas, kai nurimsime ir ieškosime atsakymų bei sprendimų Dievo artume, stiprinsime tarpusavio vyro bei žmonos santykius, jungsimės prie vieno šaltinio – Dievo bei investuosime į savo šeimos bei vaikų ateitį.

Mokymai su praktinėmis dalimis vyks šeštadienį nuo ryto iki vakaro – jūsų laukia teorinės bei praktinės dalys su pietumis bei kavos/arbatos pertraukėlėmis, o po mokymų galima bus atsipalaiduoti baseine.
Vakarienę galima bus užsisakyti individualiai, atsižvelgiant į asmeninius norus, todėl už vakarienę atsiskaityti reikės vietoje atskirai. Raginame neskubėti namo ir skirti laiką vienas kitam. Jūsų lauks nakvynė dvieviečiame kambaryje su pusryčiais.

Skubėkite registruotis, nes vietų skaičius ribotas.

RENGINYS VYKS LIETUVIŲ KALBA

DALYVIO MOKESTIS:

 • £68 porai be nakvynės + vakarienė
 • £207 porai su nakvyne + vakarienė

MOKĖJIMO SĄSKAITA:
Referenciniame laukelyje įrašykite „Šeimų savaitgalis“.

Name: ECKT Lithuanian Christian Church
Bank: Lloyds bank
Bank Sort Code: 30-91-87
Bank Account: 03788609
IBAN: GB85LOYD30918703788609
BIC: LOYDGB21054
SWIFT CODE: LOYDGB2L

MOKĖJIMO SĄLYGOS:
1. Registracijos metu reikia sumokėti depozitą – £50 arba visą sumą. Taip pat galima mokėti dalimis, išsimokant per tris mėnesius.
2. Registraciją atšaukti įmanoma likus ne mažiau kaip 2 savaitėms iki renginio pradžios.
3. Jei registracija atšaukiama likus mažiau nei 2 savaitėms, mokestis vis tiek turi būti sumokėtas. JIs bus grąžintas tik tuo atveju, jei visos rezervuotos vietos bus užimtos.

REGISTRACIJA:
Registracija iki balandžio 28 d. 

Laukiame jūsų!

REGISTRACIJA Į ŠEIMŲ ATGAIVOS SAVAITGALĮ

New Field

SMS

6 + 6 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

 • KUR?
  Holiday Inn Colchester,
  Abbotts Ln, Eight Ash Green, 
  Colchester CO6 3QL
 • KADA?
  Pradžia – šeštadienį, 10.00 val., gegužės 13 d. 
  Pabaiga – sekmadienį, 12.00 val., gegužės 14 d.
 • KIEK?
  £68 / porai be nakvynės arba £207 su nakvyne

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN