Tikime, kad šiais metais Kristus mus mokins melstis ir kovoti tiek po vieną, tiek  drauge. Visos pergalės ir ilgalaikiai pokyčiai prasideda ir baigiasi malda. Šiais pilnais nežinomybės laikais yra gyvybiškai svarbu susiklausyti su Šv. Dvasia ir Dievo Žodžiu. Bijoti mums nieko nereikia, bet taip pat negalime būti naivūs dėl to, kas vyksta pasaulyje ar asmeniniame gyvenime. Kviečiame kartu šauktis Viešpaties ir drauge skelbti Jo ištikimybę bei jėgą.

MALDOS LAIKAS IR VIETA:

17 d., 20 d., 21 d., 23 d. (pirmadienį, ketvirtadienį, penktadienį bei sekmadienį), 19.00 val. – Woolwich bažnyčioje;
18 d., 19 d. (antradienį ir trečiadienį), 19.00 val. – Canning Town (raštinėje);
22 d. (šeštadienį) meldžiamės grupelėmis namų aplinkoje.

Penktadienį malda bus transliuojama gyvai per Facebook ir YouTube platformas iš bažnyčios salės. Lauksime jūsų.

Dievo artumo bei vedimo visiems!

 

 

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ;
    1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN
  • KADA?
    Sausio 17-23 d. 

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

PRENUMERUOK NAUJIENAS

whatsApp

email

3 + 7 =