Kviečiame visus 0-9 metų vaikučius kartu su tėveliais švęsti Jėzaus gimimo dieną. Laukia nuostabus laikas ir daug linksmybių. Žiūrėsime vaidinimą apie Kalėdų dovaną, vaikučiai galės pašokinėti ant pripučiamos pilies bei bus galimybė pasipuošti veiduką. Taip pat kiekvieno vaiko laukia kalėdinė dovanėlė.

Spektaklis vyks lietuvių kalba.

KADA:
2022 m. gruodžio 10 d.
11.00 val.  0-5 m. vaikams
13.30 val.  5-9 m. vaikams

Skirtingo amžiaus sesės ir broliai gali dalyvauti kartu vienoje šventės dalyje.

REGISTRACIJA:
Registracija iki gruodžio 5 d. 

Vietų skaičius ribotas.
Laukiame jūsų!

REGISTRACIJA I VAIKU KALEDINE SVENTE

New Field

New Field

SMS

15 + 10 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ
  • KADA?
    Šeštadienį, gruodžio 10 d., 11.00 val. (0-5 m.) ir 13.30 val. (5-9 m.)
  • KIEK?
    Renginys nemokamas, tačiau galite paaukoti geranorišką auką

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN