Vaikučių laukia tikros superherojų varžybos. Bus atvykę patys garsiausi, stipriausi bei geriausi superherojai iš viso pasaulio! Ar nori gyvai pamatyti Spiderman, Superman, Hulk bei kitus herojus? Kaip manai, kuris nugalės ir bus išrinktas pačiu geriausiu? O ką bendro turi Jėzus ir superherojai? Visa tai sužinosime šventės metu. Taip pat daug žaisime, dainuosime, šoksime, dalyvausime interaktyviame pasirodyme, šokinėsime ant batuto bei piešime ant veidukų.
Kaipgi varžybos be prizų? Kiekvieno atėjusio vaiko laukia dovanėlė.

Tad apsirenk savo mėgstamiausio herojaus kostiumu ir atvyk į šventę linksmai nusiteikęs.

Spektaklis vyks lietuvių kalba.

KADA:
2023 m. gruodžio 9 d.
11.00 val.  0-9 m. vaikams

Skirtingo amžiaus sesės ir broliai gali dalyvauti kartu vienoje šventės dalyje.

REGISTRACIJA:
Registracija iki gruodžio 4 d. 

Vietų skaičius ribotas.
Laukiame jūsų!

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ
  • KADA?
    Šeštadienį, gruodžio 9 d., 11.00 val. (0-9 m.) 
  • KIEK?
    Renginys nemokamas, tačiau galite paaukoti geranorišką auką

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadieniais ir penktadieniais 19.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ