Ši „Evangelistinė konferencija“ – tai 3 dienų trukmės evangelizavimo ir maldos mokymai, kurių metu JK evangelistai dalysis patirtimi apie prabudimą, sielų laimėjimo pamokas, būtinybę skelbti Evangeliją ir apie tai, kaip Dievas galingai veikia visoje JK.

Atėjo laikas sužadinti evangelisto tarnystę ir kiekvienam bažnyčios nariui pakilti drąsiai skelbti Evangelijos žinią!

Kiekvieną dieną prie Dievo artumo mus ves kviestiniai šlovinimo vadovai iš visos Jungtinės Karalystės.
Po pietų į gatves išvažiuosime su Evangelijos sunkvežimiais, pasitelkę garso aparatūrą bei gyvą garbinimą, kai viešai skelbsime Evangeliją Londone. Tikime Dievu, kad daugybė sielų sutiks Jėzų Kristų, o ženklai ir stebuklai patvirtins žodį.

EVANGELISTINĖ KONFERENCIJĄ ves evangelistai Kristianas ir Toyin Lythe, vadovaujantys M16 prabudimo fondui, kurio tikslas – atgaivinti didįjį paliepimą. Kristianas ką tik buvo apmokytas CFAN ir neseniai grįžo iš Nigerijos ir JAV, baigęs CFAN „Bootcamp“ stovyklą kaip CFAN organizacijos evangelistas. Kristianas ir Toyin yra „M16Revival“ įkūrėjai ir vadovai.

Savaitgalis vyks bendradarbiaujant su Lietuvių krikščionių bažnyčia, kuriai vadovauja pastoriai Darius ir Vilma Ditkevičiai.

Konferencija vyks anglų kalba.

Konferencijoje kalbės:
Evangelistai Daniel & Tanya Chand iš „Walking Like Jesus Ministries“.
Evangelistas Dominic Leo Muir iš Nowbelieve.com
Evangelistas Andrew Cannon, Gospelgrenades.com
Evangelistas Marilyn Harry iš Love Wales
Pastorius Olly Goldenberg iš Children Can.

Pranešimus apie būsimą evangelizaciją Jungtinėje Karalystėje skaitys:
Reubanas Morley iš BGEA, Reubanas papasakos apie tai, ką Billy Graham organizacija planuoja 2022 m. visoje Jungtinėje Karalystėje ir kaip mes galime dalyvauti.

Evangelistai Kristianas ir Toyin Lythe pristatys „M16Revival“ viziją ir papasakos, kaip galite bendradarbiauti, nes šiais metais per evangelistų konferenciją ir kitas iniciatyvas siekiame parengti evangelistus, misionierius, mokytojus ir pagalbinių komandų vadovus visoje Jungtinėje Karalystėje ir kitose tautose, bendradarbiaudami dėl Jėzaus Kristaus Evangelijos.

Užtarimo malda už Londoną ir Jungtinę Karalystę vyks 2022 m. birželio 23 d., ketvirtadienį.
Konferencija prasidės ketvirtadienį 19.30 val. maldos vakaru už Londoną ir Jungtinę Karalystę, kurio metu šauksimės atgimimo kiekviename šalies rajone. Melsimės, kad po visą šalį būtų išsiųsti darbininkai. Jungtinei Karalystei reikia užtarimo maldos, o pirmąjį vakarą tam ir skirsime.

Rytinės sesijos
Rytinių sesijų metu vyks įkvepiantys užsiėmimai, mokysime evangelistus kaip evangelizuoti, dalyvauti prabudimo darbe, užtarti ir kaip pasiekti JK žmonių širdis dėl Jėzaus.

Popietinės sesijos
Po pietų vyks praktiniai užsiėmimai, kaip evangelizuoti ir laimėti sielas. Išvažiuosime su sunkvežimiais, evangelizuosime akis į akį, viešai skelbsime ir melsimės bei šlovinsime Londone.

Vakarinės sesijos
Vakare vyks Šventosios Dvasios pripildymo vakarai, skirti evangelistams, bažnyčių vadovams ir pagalbininkams, kad žmonės būtų įgalinti ir patepti šiam darbui. Tuo metu bus pranašaujama bei meldžiamasi už visus, kurie sugrįš atgal į savo miestus ir kaimelius ir Šventosios Dvasios galia skelbs ten Evangeliją.

Registracija: 
Registruotis galite ČIA.
£15 svarų vienam asmeniui, tai padės padengti savaitgalio išlaidas ir galėsime palaiminti tuos, kurie atvyks kalbėti.

Pietūs kainuos papildomai.

JĖZUS pasakė: „Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms“ (Mt 24, 14).

 • KUR?
  698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ
 • KADA?
  Ketvirtadienį, birželio 23 d., 19.30 val.,
  Penktadienį-šeštadienį, birželio 24-25 d., 10.30-21.30 val.
 • KIEK?
  £15

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

PRENUMERUOK NAUJIENAS

whatsApp

email

9 + 13 =