Esant neaiškumui dėl „Brexit“ ir dėl Europos Sąjungos piliečių likimo, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, kartu su Europos Komisija kviečiame visus Lietuvos piliečius į bendrą informacinį renginį „Brexit ir lietuvių teisės JK“.

Kaip yra skelbiama JK narystė ES pasibaigs š. m. kovo 29 d. Kas laukia lietuvių bei kitų ES narių piliečių po šios datos? Kokių veiksmų turėtume imtis, norėdami toliau likti gyventi JK, o ko neskubėti daryti? Į šiuos ir panašius klausimus renginio metu jums atsakys Europos Komisijos skirtas teisininkas, pateikdamas išsamią, tikslią bei patvirtintą informaciją. Taip pat jūs galėsite užduoti jums aktualius klausimus bei gauti tiesioginius teisininko patarimus.

Šis renginys vyks Europos Komisijos atstovų JK dėka. Jie suteikė galimybę nemokamai pasinaudoti teisininkų paslaugomis. Šį projektą pristato „Law Centres Network“.

KLAUSIMAI:
Renginio laikas yra ribotas – tik 2 valandos, todėl negalime pažadėti, kad bus atsakyta į visus jūsų asmeninius klausimus. Tačiau registracijos į renginį metu jau galima iš anksto užduoti klausimus teisininkui. Į iš anksto mums atsiųstus klausimus teisininkas atsakys pirmiausiai, todėl raginame registruotis.

VERTIMAS:
Renginyje pateikta informacija bus sinchroniškai verčiama į lietuvių kalbą, todėl laukiame visų Lietuvos piliečių.

REGISTRACIJA:
Renginys nemokamas. Registracija vyks iki kovo 15 d.

  • KUR?
    698 Woolwich Road, Woolwich, SE7 8LQ
  • KADA?
    Antradienį, kovo 19 d. 19.00-21.00 val.
  • KIEK?
    Renginys nemokamas

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian