Kviečiame mažuosius vaikučius kartu su savo tėveliais praleisti šiltą vasaros dieną parke. Tėveliai galės pabendrauti, o vaikučiai pažaisti gryname ore. Tai puiki proga geriau susipažinti vienas su kitu bei susirasti naujų draugų.

Atsineškite užkandžių bei atsigerti, o viskuo kitu bus pasirūpinta.

RENGINIO LAIKAS: liepos 1 d., 10.00-13.00 val.

REGISTRACIJA:
Registracija būtina ir vyks iki birželio 26 d.
Norėdami užregistruoti savo vaiką, užpildykite apačioje nurodytose skiltyse savo ir vaiko duomenis.

 

REGISTRACIJA I MAZUTELIU ISKYLA

New Field

SMS

4 + 13 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užpildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    Parkas prie bažnyčios, Woolwich, London SE7 8LQ
  • KADA?
    Šeštadienį, liepos 1 d., nuo 10.00 iki 13.00 val.
  • KIEK?
    Nemokamai

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - ketvirtadieniais 06.30 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN