Kadangi draugystė yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, kviečiame visus 10-13 m. vaikus praleisti šeštadienį drauge. Tai puiki proga pabūti su esamais draugais bei susipažinti su naujais. Kas tavęs laukia? Linksmybės baseine, bendravimas ir pietūs „Nandos“ restorane. Paskubėk prisijungti! Lauksime tavęs geros nuotaikos ir besišypsančio. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į vaikų pastorę Jurgita Viškerę  el. paštu vaikai@lithuanianchurch.org.

RENGINIO KAINA:
Vaikas turėtų su savimi tą dieną turėti – £15 (baseinas + pietūs).

REGISTRACIJA:
Registracija būtina ir vyks iki balandžio 29 d.
Norėdami užregistruoti savo vaiką, užpildykite apačioje nurodytose skiltyse savo ir vaiko duomenis.

 

REGISTRACIJA I 10-13 VAIKU ISVYKA I BASEINA

SUTINKU, KAD VAIKAS RENGINIO METU LIKTŲ TARNAUTOJŲ GLOBOJE

New Field

SMS

15 + 9 =

KITA SVARBI INFORMACIJA:
Registracijos užildymas reiškia, kad sutinkate būti filmuojami bei fotografuojami renginio metu organizatorių paskirto personalo. Medžiaga gali būti naudojama renginiui reprezentuoti mūsų interneto svetainėje bei socialiniame tinkle. Visi dalyvių vardai, pavardės bei kontaktiniai duomenys yra konfidenciali informacija ir nebus perduodama trečiosioms šalims. Susipažinkite su LKBL privatumo taisyklėmis.

Primename, kad mūsų organizuojamų renginių metu jūsų pačių daromi vaizdo/garso įrašai bei nuotraukos yra griežtai jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti publikuojami YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ir kituose panašiuose socialiniuose tinklapiuose ar svetainėse, jeigu vaizdo įrašuose ar nuotraukose (pirmajame arba antrame plane) yra kitų asmenų. Ši taisyklė yra būtina, norint užtikrinti jūsų ir kitų dalyvių privatumą.

  • KUR?
    Waterfront leisure centre, Woolwich High St, Woolwich, London SE18 6DL
  • KADA?
    Šeštadienį, gegužės 4 d., nuo 10.00 iki 14.30 val.
  • KIEK?
    £15

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian