Stovykla 10-13 m. vaikams "Kaip būti Jėzaus mokiniu?"

Pn. 2017-06-30 - Sk. 2017-07-02

Birželio 30 - liepos 2 dienomis Lietuvių krikščionių bažnyčia organizuoja stovyklą 10-13 metų vaikams "Kaip būti Jėzaus mokiniu?"

Šiais metais stovyklos metu kalbėsime ir aiškinsimės, ką reiškia būti Jėzaus mokiniu? Atliksime praktines užduotis, diskutuosime, nagrinėsime Šv. Raštą, užduodami klausimus ir kartu ieškodami į juos atsakymų. Tikime, kad po stovyklos grįšime atnaujinę santykį su Jėzumi ir tapę uoliais Jo mokiniais!

Taip pat vaikų laukia daug naujų ir įdomių užsiėmimų: vandens žaidimai, batutas, žygis, seni ir nauji draugai bei daugybė iššūkių.

Vaikai gyvens palapinėse, todėl reikalinga tinkama įranga (palapinė, čiužinys, miegmaišis, pagalvė) bei apranga (šiltesni drabužiai, sportiniai batai, maudosi kostiumai bei higienos reikmenys).

Laukiame tavęs šią vasarą!

Stovyklos kaina vienam vaikui įskaitant maitinimą - £35

Stovyklos adresas:
Alfa centras
Langham Park
Ipswich Road
Colchester
Essex
CO45QQ

Laikas:
Į stovyklavietę vaikučius prašome atvežti 17:00 penktadienį, o pasiimti - 15:00 sekmadienį.

Susidomėjusius tėvelius dėl informacijos prašome kreiptis į Jurgitą Duoblytę tel. 07858020775, o registruotis galima iki birželio 25 dienos užpildžius registracijos formą.

Registracijos formą rasite čia
Atsisiųskite atitinkamą formą (forma Nr. 5) į savo kompiuterį, užpildykite ją ir išsaugoję atsiųskite el.paštu vaikai@lithuanianchurch.org

Registruotis taip pat galite užpildydami lankytojo kortelę, kurią sekmadienį rasite po savo kėde.