"Sena ir nauja" 10-14 metų vaikų stovykla

Pn. 2018-07-06 - Sk. 2018-07-08

Liepos 6-8 dienomis Lietuvių krikščionių bažnyčia organizuoja 10-14 metų vaikų stovyklą "Sena ir nauja".

Šiais metais stovyklos metu kalbėsime apie tai, kas yra senas ir naujas kūrinys. Bandysime tai išsiaiškinti atlikdami praktines užduotis, žaisdami, diskutuodami, nagrinėdami Šv. Raštą, užduodami klausimus ir kartu ieškodami atsakymų. Tikime, kad tai, kas sena, praėjo ir Jėzuje Kristuje esame naujas kūrinys. Tad grįšime atsinaujinę, atgavę jėgas bei įkvėpti eiti pirmyn.

Vaikai gyvens palapinėse, todėl reikalinga tinkama įranga (palapinė, čiužinys, miegmaišis, pagalvė) bei apranga (šiltesni drabužiai, sportiniai batai, maudosi kostiumai bei higienos reikmenys).

Laukiame tavęs šią vasarą!

KUR?
Alfa centras
Langham Park
Ipswich Road
Colchester
Essex
CO45QQ

KADA?
Atvykimas: liepos 6 d. 18.00 val.
Išvykimas: liepos 8 d. 15.00 val.

KIEK?
Stovyklos kaina vienam vaikui įskaitant maitinimą - £45

REGISTRACIJA
Susidomėjusius tėvelius dėl informacijos prašome kreiptis į vaikų tarnavimo vadovę Jurgitą Duoblytę, o registruotis galima iki liepos 2 dienos užpildžius registracijos formą.

Registracijos formą rasite čia
Atsisiųskite atitinkamą formą (forma Nr. 5) į savo kompiuterį, užpildykite ją ir išsaugoję atsiųskite el.paštu vaikai@lithuanianchurch.org

Registruotis taip pat galite užpildydami lankytojo kortelę, kurią sekmadienį bažnyčios susirinkime rasite po savo kėde ir įmetę ją į juodą dėžutę prie įėjimo.