Moterų atgaivos savaitgalis

Pn. 2018-11-09 - Sk. 2018-11-11

2018 m. lapkričio 9-11 dienomis organizuojamas Atgaivos savaitgalis moterims. Tai trijų dienų atsiskyrimas nuo kasdienio gyvenimo, kurio metu nurimstame ir keliame akis į Dievą, asmeniškai išgyvename artumą su Viešpačiu bei prisiliečiame prie Jo. Prisilietimo metu patiriame sielos išlaisvinimą, atstatymą ir atgaivą.

Plačiau apie tokius savaitgalius prašome skaityti tam skirtame mūsų svetainės puslapyje.

Šis savaitgalis rengiamas lietuvių kalba ir vyks High Leigh konferencijų centre.

Savaitgalio kaina vienam asmeniui £130 (bei papildomai maždaug £10 transporto išlaidoms, kas važiuos ne savo mašinomis). Į kainą įeina pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) bei nakvynė. Galima mokėti ir dalimis.

KUR?
High Leigh Conference Centre
Lord Street
Hoddesdon
Hertfordshire
EN11 8SG

Žemėlapį bei nurodymus, kaip iki centro atvažiuoti mašina, o taip pat sužinoti daugiau informacijos apie patį centrą galite čia.

KADA?
Pradžia - penktadienį, 18.00 val.
Pabaiga - sekmadienį, 14.00 val.

REGISTRACIJA: Registruotis galima iki spalio 19 d.

Registracijos formą rasite čia
Atsisiųskite formą į savo kompiuterį, užpildykite ją ir išsaugoję atsiųskite administratorei Jūratei el.paštu administrator@lithuanianchurch.org

Registruotis taip pat galite užpildydami lankytojo kortelę, kurią sekmadienį rasite po kėde pagrindinėje salėje. Užpildytą kortelę įmeskite į paaukojimų krepšelį arba į juodą dėžutę prie įėjimo.

Patvirtinimą ir smulkesnę informaciją gausite el. paštu arba SMS renginiui artėjant.

Daugiau informacijos teiraukitės pas bažnyčios administratorę Jūratę tel. 07412572573