Renginiai

Antradienis, 24 spalio 2017 Vakaras tik tikriems vyrams

Tai ypatingas vyrų vakaras: bendrausime ir stiprinsime tarpusavio ryšius Kristuje. Daugiau informacijos bus pateikta video pristatyme bažnyčioje. Drąsiai pasikviesk draugų, nesvarbu, tikinčių ar ne. Lauksime!

Penktadienis, 27 spalio 2017 - Šeštadienis, 28 spalio 2017 Vaikų pižamų vakarėlis

Kviečiame 10-13 m. vaikus į jiems skirtą pižamų vakarėlį.

Ketvirtadienis, 02 lapkričio 2017 Šlovinimo ir maldos vakaras

Kviečiame visus drauge pasimelsti bei pašlovinti Dievą giesmėmis. Jei moki groti instrumentu, bet nesi šlovinimo grupės narys, ateik ir prisijunk prie šiuo nuostabaus vakaro. Amžius – neribojamas, muzikinio išsilavinimo lygis – nesvarbus. Tiesiog prisijunk giedodamas ar grodamas.

Penktadienis, 03 lapkričio 2017 Moterų konferencija "Šiuolaikinė Dievo moteris"

Šiuolaikinės kultūros, mados bei filosofijos akistatoje kiekvienai tikinčiai Kristumi moteriai ̶ mamai, žmonai, dukrai, sesei, draugei, bendradarbei, vadovei, tarnautojai ar studentei ̶ kyla klausimas, kaip gyventi pergalingą bei visavertį gyvenimą, išlaikant tyrą sąžinę ir tikėjimą.

Sekmadienis, 05 lapkričio 2017 Sutvirtinkime namų sienas

Bažnyčia – tai šeima, kurią sudaro įvairūs žmonės. Esame visi skirtingi, turime skirtingus talentus, požiūrius, mąstymo bei kalbėjimo būdą, tačiau esame gyvybiškai reikalingi vieni kitiems. Būdami po vieną pasiektume kur kas mažiau nei drauge. Todėl visus kviečiame į renginį, kuriame daugiau sužinosime apie kiekvieną bažnyčios tarnavimą atskirai, kokios jų vizijos, kuo jie gyvena, kur norėtų augti kaip komanda. Puiki galimybė susipažinti artimiau, palaikyti, prisidėti, padrąsinti bei sustiprinti savo namų – bažnyčios sienas.

Penktadienis, 10 lapkričio 2017 - Sekmadienis, 12 lapkričio 2017 Vyrų išvyka į kalnus

Ar pameni, kaip pernai kartu įveikėme Kumbrijos viršukalnę? Šiemet mūsų laukia Snowdonia. Pasikviesk į kelionę netikinčių draugų ar pažįstamų ir puikiai praleisk savaitgalį!

Pasiimk kuprinę, gertuvę, tinkamus šiltus drabužius bei kalnų batus.

Skubėk, vietų skaičius ribotas.

Šeštadienis, 18 lapkričio 2017 Šeimų vakaras "Stipri šeima"

Vakaro metu bus kalbama apie santuokoje kylančias problemas bei klausimus. Dalinsimės Dievo Žodžiu, patirtimi bei įžvalgomis ir, žinoma, patarnausime vieni kitiems.

Šeštadienis, 25 lapkričio 2017 Jaunimo šlovinimo ir maldos vakaras

Kalėdų laikotarpis – nuostabus susikaupimo ir apmąstymo laikas, kada visi galime peržvelgti savo vertybes, pasirinkimus bei kelius, kuriais einame. Todėl visus jaunus žmones kviečiame į maldos ir šlovinimo vakarą. Visi drauge šlovinsime, girsime Viešpatį, dalinsimės išgyvenimais bei vaišinsimės karštu šokoladu. Ateik ir atsivesk draugą!

Šeštadienis, 02 gruodžio 2017 - Sekmadienis, 03 gruodžio 2017 Moterų atgaivos savaitgalis

2017 m. gruodžio 2-3 dienomis organizuojamas Atgaivos savaitgalis moterims.

Ketvirtadienis, 07 gruodžio 2017 Šlovinimo ir maldos vakaras

Kviečiame visus drauge pasimelsti bei pašlovinti Dievą giesmėmis. Jei moki groti instrumentu, bet nesi šlovinimo grupės narys, ateik ir prisijunk prie šiuo nuostabaus vakaro. Amžius – neribojamas, muzikinio išsilavinimo lygis – nesvarbus. Tiesiog prisijunk giedodamas ar grodamas.

Šeštadienis, 09 gruodžio 2017 Kalėdinė vaikų šventė

Gruodžio 9 dieną, šeštadienį, maloniai kviečiame į nuotaikingą kalėdinę šventę mažiesiems. Visi kartu švęsime Jėzaus gimimo dieną. Vaikučių laukia daug linksmybių bei įdomus pasirodymas. Visi užsiregistravę ir atvykę vaikučiai gaus po dovanėlę.

Šeštadienis, 16 gruodžio 2017 Gimtadienio vakarėlis (10-13 m. vaikams)

Šeštadienį, gruodžio 16 d. 17:00 val. kviečiame vyresnius vaikus (10-13 m.) į Jėzaus gimtadienio vakarėlį.

Laukia daug linksmybių: šoksime, žaisime, vaišinsimės... Apsirenk šventiškai.

Sekmadienis, 24 gruodžio 2017 Kalėdinis susirinkimas

Kviečiame visus į kalėdinį susirinkimą, švęsime mūsų Viešpaties gimimo šventę. Visus norinčius pabūti drauge raginame atsinešti vaišių.

Ateikime šventiškai pasipuošę ir nusiteikę!

Sekmadienis, 31 gruodžio 2017 - Pirmadienis, 01 sausio 2018 Naujųjų 2018-ųjų sutikimas

Kviečiame visus, kas neturi draugų ar artimųjų Naujuosius 2018-sius sutikti drauge bažnyčioje. O kad būtų smagu ir linksma, visus raginame atsinešti kas kuo turtingas - kas giesmę, šokį ar vaidinimą. Vaišės suneštinės. Lauksime jūsų!

Sekmadienis, 31 gruodžio 2017 Sekmadienio susirinkimas

Kviečiame visus į šventinį, paskutinį šių metų susirinkimą. Ateikime šventiškai pasipuošę ir nusiteikę!

Iki pasimatymo įprastu metu, 11 val. ryto, įprastoje vietoje!

Vaišių neštis nereikia, įprastai vaišinsimės arbata ir kava.