Renginiai

Ketvirtadienis, 06 rugsėjo 2018 Šlovinimo ir maldos vakaras

Kviečiame visus drauge pasimelsti bei pašlovinti Dievą giesmėmis. Jei moki groti instrumentu, bet nesi šlovinimo grupės narys, ateik ir prisijunk prie šiuo nuostabaus vakaro. Amžius – neribojamas, muzikinio išsilavinimo lygis – nesvarbus. Tiesiog prisijunk giedodamas ar grodamas.

Penktadienis, 14 rugsėjo 2018 Efektyvus konfliktų sprendimas

Ten kur susitinka du skirtingi žmonės, turintys savo supratimus ir požiūrius, normalu, kad gali kilti nesutarimų. Pats konfliktas nėra blogai. Problema kyla tuomet, kai nežinome, kaip teisingai išspręsti konfliktinę situaciją. Naujas 3-jų dalių kursas, kurio metu sužinosite, kaip efektyviai ir rezultatyviai spręsti iškylančius konfliktus ar konfliktines situacijas. Labai jūsų lauksime. Dalyvauti gali visi!

Šeštadienis, 22 rugsėjo 2018 Lyderystės savaitgalis

2018 m. rugsėjo 22 d., šeštadienį, nuo 10.00 val. iki 20.00 val. vyks vadovų atgaivos savaitgalis.

Trečiadienis, 26 rugsėjo 2018 - Trečiadienis, 14 lapkričio 2018 Sielovados kursas "Gyvenimas laisvėje"

Vyksta registracija į šį puikų kursą, kurio metu turėsite galimybę pažvelgti į konkrečias savo pasirinktas gyvenimo sferas, įvertinti tų sferų būklę ir patirti tikrą Dievo teikiamą laisvę. Tai 8-ių savaičių kursas, padedantis keisti neatitinkančius Dievo Žodžio tiesos įsitikinimus. Kurso metu bus formuojami nauji įpročiai, kurie padės gyventi visavertį gyvenimą su Dievu.

Penktadienis, 12 spalio 2018 - Penktadienis, 19 spalio 2018 Londoniečių kelionė į Izraelį

Tai pažintinė-poilsinė kelionė, kurios metu pabuvosite svarbiausiose krikščioniškam tikėjimui vietose – Alyvų kalne, Getsemanės sode, prie Golgotos kalno, Kapo sode (Garden Tomb) bei turėsite galimybę prisiliesti prie svarbiausios šių dienų Judaizmo vietos – Raudų sienos.

Penktadienis, 09 lapkričio 2018 - Sekmadienis, 11 lapkričio 2018 Moterų atgaivos savaitgalis

2018 m. lapkričio 9-11 dienomis organizuojamas Atgaivos savaitgalis moterims. Tai trijų dienų atsiskyrimas nuo kasdienio gyvenimo, kurio metu nurimstame ir keliame akis į Dievą, asmeniškai išgyvename artumą su Viešpačiu bei prisiliečiame prie Jo. Prisilietimo metu patiriame sielos išlaisvinimą, atstatymą ir atgaivą.