Renginiai

Penktadienis, 06 liepos 2018 - Sekmadienis, 08 liepos 2018 "Sena ir nauja" 10-14 metų vaikų stovykla

Liepos 6-8 dienomis Lietuvių krikščionių bažnyčia organizuoja 10-14 metų vaikų stovyklą "Sena ir nauja".

Šiais metais stovyklos metu kalbėsime apie tai, kas yra senas ir naujas kūrinys. Bandysime tai išsiaiškinti atlikdami praktines užduotis, žaisdami, diskutuodami, nagrinėdami Šv. Raštą, užduodami klausimus ir kartu ieškodami atsakymų. Tikime, kad tai, kas sena, praėjo ir Jėzuje Kristuje esame naujas kūrinys. Tad grįšime atsinaujinę, atgavę jėgas bei įkvėpti eiti pirmyn.

Šeštadienis, 07 liepos 2018 Dažasvydžio turnyras

Broliai ir seserys, jaunuoliai ir vyresni žmonės, kurie dar turi parako! Kviečiame visus į pirmąjį draugišką dažasvydžio turnyrą! Renkama minimali 40 asmenų grupė. Smagų poilsį bei neišdildomus įspūdžius garantuojame. Prisijunk ir pasiimk draugą.

Sekmadienis, 15 liepos 2018 Vandens krikštas

Vandens krikštas tai labai svarbus žingsnis visiems tikintiesiems. Tai yra sąmoningas ir viešas veiksmas, kuris liudija apie žmogaus pasirinkimą – likusį gyvenimą sekti Jėzumi ir būti Jo mokiniu.

Šeštadienis, 21 liepos 2018 LKBL tarnautojų vasaros iškyla

Liepos 21 d., šeštadienį, kviečiame visus Lietuvių krikščionių bažnyčios tarnautojus su šeimomis sudalyvauti vasaros iškyloje. Švęsime, bendrausime ir šiek tiek pasportuosime. Mažųjų lauks pripučiamos pilys, o suaugusiųjų - pirtis. Atsivežkite sulankstomų kėdžių, kilimėlių, skėčių nuo saulės ar lietaus - visą dieną praleisme gryname ore. Nepamirškite maisto sau ir kaimynui. Iki susitikimo!

Ketvirtadienis, 06 rugsėjo 2018 Šlovinimo ir maldos vakaras

Kviečiame visus drauge pasimelsti bei pašlovinti Dievą giesmėmis. Jei moki groti instrumentu, bet nesi šlovinimo grupės narys, ateik ir prisijunk prie šiuo nuostabaus vakaro. Amžius – neribojamas, muzikinio išsilavinimo lygis – nesvarbus. Tiesiog prisijunk giedodamas ar grodamas.

Penktadienis, 14 rugsėjo 2018 Efektyvus konfliktų sprendimas

Ten kur susitinka du skirtingi žmonės, turintys savo supratimus ir požiūrius, normalu, kad gali kilti nesutarimų. Pats konfliktas nėra blogai. Problema kyla tuomet, kai nežinome, kaip teisingai išspręsti konfliktinę situaciją. Naujas 3-jų dalių kursas, kurio metu sužinosite, kaip efektyviai ir rezultatyviai spręsti iškylančius konfliktus ar konfliktines situacijas. Labai jūsų lauksime. Dalyvauti gali visi!

Šeštadienis, 22 rugsėjo 2018 Lyderystės savaitgalis

2018 m. rugsėjo 22 d., šeštadienį, nuo 10.00 val. iki 20.00 val. vyks vadovų atgaivos savaitgalis.

Trečiadienis, 26 rugsėjo 2018 - Trečiadienis, 14 lapkričio 2018 Sielovados kursas "Gyvenimas laisvėje"

Vyksta registracija į šį puikų kursą, kurio metu turėsite galimybę pažvelgti į konkrečias savo pasirinktas gyvenimo sferas, įvertinti tų sferų būklę ir patirti tikrą Dievo teikiamą laisvę. Tai 8-ių savaičių kursas, padedantis keisti neatitinkančius Dievo Žodžio tiesos įsitikinimus. Kurso metu bus formuojami nauji įpročiai, kurie padės gyventi visavertį gyvenimą su Dievu.

Penktadienis, 12 spalio 2018 - Penktadienis, 19 spalio 2018 Londoniečių kelionė į Izraelį

Tai pažintinė-poilsinė kelionė, kurios metu pabuvosite svarbiausiose krikščioniškam tikėjimui vietose – Alyvų kalne, Getsemanės sode, prie Golgotos kalno, Kapo sode (Garden Tomb) bei turėsite galimybę prisiliesti prie svarbiausios šių dienų Judaizmo vietos – Raudų sienos.

Penktadienis, 09 lapkričio 2018 - Sekmadienis, 11 lapkričio 2018 Moterų atgaivos savaitgalis

2018 m. lapkričio 9-11 dienomis organizuojamas Atgaivos savaitgalis moterims. Tai trijų dienų atsiskyrimas nuo kasdienio gyvenimo, kurio metu nurimstame ir keliame akis į Dievą, asmeniškai išgyvename artumą su Viešpačiu bei prisiliečiame prie Jo. Prisilietimo metu patiriame sielos išlaisvinimą, atstatymą ir atgaivą.