Renginiai

Sekmadienis, 22 balandžio 2018 Sekmadienio susirinkimas vyks 18 val.

Šį sekmadienį, balandžio 22 d., Lodone vyks maratonas ir keliai aplink mūsų bažnyčios pastatą bus visiškai uždaryti iki 14 val., o taip pat bus ir įvairūs viešojo transporto pasikeitimai.

Dėl šios priežasties pranešame, kad sekmadienio susirinkimas VYKS vėliau, 18:00 įprastoje vietoje. Laikas keičiamas tik šiam sekmadieniui.

Daugiau informacijos apie kelius:
https://www.virginmoneylondonmarathon.com/en-gb/event-info/road-closures/

Ketvirtadienis, 03 gegužės 2018 Šlovinimo ir maldos vakaras

Kviečiame visus drauge pasimelsti bei pašlovinti Dievą giesmėmis. Jei moki groti instrumentu, bet nesi šlovinimo grupės narys, ateik ir prisijunk prie šiuo nuostabaus vakaro. Amžius – neribojamas, muzikinio išsilavinimo lygis – nesvarbus. Tiesiog prisijunk giedodamas ar grodamas.

Šeštadienis, 05 gegužės 2018 - Sekmadienis, 06 gegužės 2018 7-9 m. vaikų pižamų vakarėlis

Kviečiame 7-9 m. vaikus į jiems skirtą pižamų vakarėlį.

Penktadienis, 18 gegužės 2018 - Sekmadienis, 20 gegužės 2018 Moterų išvyka į Snowdon - VIETŲ NEBĖRA

Atėjo laikas ir moterims įveikti Snowdon viršukalnę. Jei nori įsimintinai ir sportiškai praleisti savaitgalį, jei ieškai naujų iššūkių ir nuotykių, ši kelionė – tau! Kopsime į aukščiausią viršukalnę, pietausime gamtos apsuptyje, ilsėsimės SPA, vakarienei lauks BBQ. Gyvensime atskirame kalnų namelyje prie krioklio. Pasikviesk draugę ir važiuojam kartu. Paskubėk, vietų skaičius ribotas, tik 20 vietų!!!

Šeštadienis, 26 gegužės 2018 - Sekmadienis, 27 gegužės 2018 Big Church Day Out 2018

Kaip ir kiekvienais metais Wiston House pilies teritorijoje vyks krikščioniškas festivalis „Big Church Day Out“, į kurį suvažiuoja dešimtys tūkstančių Jėzų mylinčių žmonių. Nesvarbu, koks yra tavo amžius, iš kokios denominacijos esi ar kokia muzika klausai, visi yra laukiami praleisti savaitgalį su muzika! Dienos metu skirtingose scenose koncertuoja žinomos krikščioniškos grupės, vyksta įvairūs užsiėmimai vaikams, o vakare prie uždegto laužo galima susirinkus kartu padainuoti.

Penktadienis, 01 birželio 2018 - Sekmadienis, 03 birželio 2018 Kaip 100 vyrų Škotijos kalnuose Lietuvos trispalvę kėlė

Kelionės tikslas – atkurtos Lietuvos Valstybės 100-mečio paminėjimas!

Ketvirtadienis, 07 birželio 2018 Šlovinimo ir maldos vakaras

Kviečiame visus drauge pasimelsti bei pašlovinti Dievą giesmėmis. Jei moki groti instrumentu, bet nesi šlovinimo grupės narys, ateik ir prisijunk prie šiuo nuostabaus vakaro. Amžius – neribojamas, muzikinio išsilavinimo lygis – nesvarbus. Tiesiog prisijunk giedodamas ar grodamas.

Penktadienis, 08 birželio 2018 - Sekmadienis, 10 birželio 2018 Moterų atgaivos savaitgalis

2018 m. birželio 8-10 dienomis organizuojamas Atgaivos savaitgalis moterims.

Šeštadienis, 16 birželio 2018 Stovykla 4-9 m. vaikams

Birželio 16 dieną, šeštadienį, organizuojama vienos dienos stovykla 4-9 metų vaikams.

Kviečiame vaikučius praleisti nuostabią vasaros dieną drauge. Vaikų lauks įvairūs užsiėmimai skautų stovyklavietėje. Daug žaisime, bendrausime, vaikščiosime, kepsime dešreles ant laužo ir visą laiką būsime gamtoje. Paskubėkite registruotis, nes vietų skaičius ribotas!