Rekomenduojami renginiai

Antradienis, 21 sausio 2014 - Šeštadienis, 25 sausio 2014 Kasmetinė KT bažnyčios vizijos savaitė

2014 m. sausio 21-25 dienomis mūsų pagrindinėje bendruomenėje Kensington Temple London City Church vyks kasmetinė vizijos konferencija. Įėjimas nemokamas į visus seminarus bei susirinkimus, tačiau reikės užsiregistruoti prie įėjimo.

Konferencijos programa:

Sausio 21 d., antradienis
19:00 - Moterų tinklo susirinkimas

Sausio 22 d., trečiadienis
19:00 - Vadovų tinklo susirinkimas

Sausio 23 d., ketvirtadienis
19:00 - Vyrų tinklo susirinkimas

Sausio 24 d., penktadienis
19:00 - Šventinis tarnavimas

Sausio 25 d., šeštadienis

Šeštadienis, 01 kovo 2014 Big Church Night In

Ištikimiausiems festivalio Big Church Day Out dalyviams - puiki galimybė vėl susirinkti draugėn. Jau penkerius metus iš eilės Vakarų Sasekse vykstančio krikščioniškos muzikos festivalio Big Church Day Out rengėjai vėl kviečia muzikos gerbėjus į Didijį bažnyčios šlovinimo vakarą (Big Church Night In) - tai jau antras vakaras šią žiemą! Renginys vyks įvairiuose Jungtinės Karalystės miestuose. Vasaros pradžioje vykstantis BCDO festivalis pritraukia apie 20,000 žmonių. Jame groja geriausi krikščioniškos muzikos atlikėjai.

Šeštadienis, 01 kovo 2014 Evangelistų apmokymo diena

Šeštadienį, 2014 m. kovo 1 d., Kensington Temple bažnyčioje vyks evangelistų apmokymo diena.

Tikime, kad šie metai bus ypatingi metai mūsų tinklo bažnyčioms - tikro prasiveržimo Londone metai - ir todėl ši apmokymo diena yra puiki proga evangelistų komandoms tam pasiruošti.

Evangelistų apmokymo dienos dalyviai:

 • Evangelistas Andy Frost (Share Jesus International) pristatys ir ragins mus tikėti, kad Dievo žinia šiemet pasieks Londoną per "HOPE 2014" projektą. Daugiau informacijos rasite www.hopetogether.org.uk
Šeštadienis, 22 kovo 2014 Dvylikos tautų koncertas

"Girkite Viešpatį, visos tautos. Girkite Jį, visi žmonės!" (Psalmė 117:1)

Šeštadienį, kovo 22 dieną, ECFC Tabernacle bažnyčia kviečia į dvylikos tautų koncertą. Koncerto metu girdėsite giesmes įvairiomis kalbomis, kurias atliks grupės iš įvairių tautų bažnyčių: Etiopijos, Bolivijos, Teksaso, Pietų Korėjos, Šri Lankos, Jamaikos, Bulgarijos, Ispanijos, Latvijos, Rumunijos, Anglijos ir, žinoma, LIETUVOS! Ateikite palaikyti mūsų bažnyčios šlovinimo grupės ir drauge pašlovinti Viešpatį.

Renginys nemokamas.

Renginio pradžia: 17:00 (durys atsidaro 16:30)

Šeštadienis, 29 kovo 2014 Boys2Men

Kovo 29 d., šeštadienį, Kensington Temple vaikų tarnavimas vėl pradeda ypatingą kursą berniukams "Boys 2 Men".

Šis kursas skirtas berniukams, kurie jau mokosi 8-oje mokyklos klasėje (maždaug 12-13 metų amžiaus). Tai beveik metus trunkantis kursas, kurio tikslas - padėti jaunuoliams sėkmingai pereiti šį laikotarpį, kuomet iš berniukų jie tampa vyrais. Kurso metu rengiami įvairūs užsiėmimai: tėvų ir sūnų pusryčiai, savaitgalis laukinėje gamtoje, atgaivos ir susitikimo su Dievu savaitgalis, iškilminga ceremonija metams pasibaigus. Mūsų tikslas - užauginti tikrus Dievo vyrus.

Antradienis, 15 balandžio 2014 Grace for the City - šventinis vakaras

Kviečiame į visų Londono regiono Kensington Temple bažnyčių bendrą šventinį vakarą iškilmingoje Westminster koplyčioje. Kartu kovokime dvasinę kovą, griaukime tvirtoves ir atneškime Dievo malonę Londono miestui.

Kur:
Westminster Chapel, Buckingham Gate, London SW1E 6BS

Kada:
Antradienį, balandžio 15 d., 18:30

Vakarą veda Kensington Temple bažnyčios vyresnysis pastorius Colin Dye

Artimiausia metro stotis: St James's Park, (District ir Circle linijos) bei Victoria (Victoria, District ir Circle linijos)
Autobusai: 11, 24,148,211 & 507

Penktadienis, 18 balandžio 2014 Kristaus kančia Trafalgaro aikštėje

Didijį penktadienį, balandžio 18 d., kviečiame į Trafalgaro aikštę Londone, kur galėsite pamatyti 90-ties minučių vaidinimą po atviru dangumi apie Kristaus kančią.

Renginys nemokamas.

Vaidinimas bus rodomas du kartus - 12:00 vidurdienį ir dar sykį 15:15.

Vaidinimo autorius ir prodiuseris Peteris Hutley jį pristato taip: "Norime viešai parodyti savo krikščionišką tikėjimą, parodyti tikėjimo Dievu privalumą, ir tiems, kurie pamiršo, priminti, o tiems, kurie niekada negirdėjo, papasakoti, koks yra mūsų Dievas"

Penktadienis, 18 balandžio 2014 God's Not Dead

Labai lauktas krikščioniškas meninis filmas "God's Not Dead" balandžio 18 dieną atkeliauja ir į Anglijos kino teatrus. Raginame apsilankyti. Švenčių proga nupirkite bilietą ir netikinčiam draugui!

Informacijos apie kino teatrus ieškokite oficialioje filmo svetainėje:
http://godsnotdeadthemovie.com/uk

Filmo anonsą galite pamatyti:
http://youtu.be/bMjo5f9eiX8

Šeštadienis, 10 gegužės 2014 Maldos pusryčiai Lietuvos Respublikos ambasadoje

2014 m. gegužės 10 dieną, šeštadienį, Lietuvos Respublikos ambasadoje rengiami maldos pusryčiai. Lietuvių krikščionių bažnyčia yra vienas iš organizatorių.

Vietų skaičius labai ribotas - turime tik 20 vietų. Renginys nemokamas, tačiau registracija - būtina.

Registruokitės nedelsdami skambinadami arba rašydami žinutę administratorei Jūratei tel. 07412572573. Vietos bus skirstomos griežtai pagal užsiregistravimo tvarką - kas pirmieji užsiregistruos.

Pusryčių pradžia:
10:00

Adresas:
Lietuvos Respublikos ambasada
Lithuania House
2 Bessborough Gardens

Šeštadienis, 24 gegužės 2014 - Sekmadienis, 25 gegužės 2014 Big Church Day Out 2014

Jau ne vienerius metus iš eilės vykstantis krikščioniškos muzikos festivalis vėl ruošiasi naujam trenksmui nuostabaus grožio Wiston House dvaro apylinkėse, vakarų Sussex grafystėje. Organizatoriai paskelbė festivalio datą 2014-iems metams. Savo dalyvavimą jau patvirtino:

 • Worship Central su Tim Hughes
 • Rend Collective
 • Newworldson
 • Third Day
 • Jahmene Douglas
 • Matt Maher
 • Bellarive
 • Matt Redman
 • Newsboys
 • Jason Upton
 • All Sons & Daughters
 • LZ7
 • Guvna B
 • Iona