Rekomenduojami renginiai

Penktadienis, 29 sausio 2010 Šlovinimo konferencija The Renewal 2010
The Renewal 2010

 

Šlovinimo konferencija rytų Londone The RENEWAL 2010 ("Atnaujinimas")

Šeštadienis, 06 vasario 2010 Labdaros koncertas skirtas Haičio aukoms paremti
Haiti

International Creative Academy (Tarptautinė kūribingumo akademija) dedikuoja savo koncertą Londone, kuris vyks vasario 6 d., Haičio žemės drebėjimo paramos fondui. Koncerto metu girdėsite David Reidy (Hillsong, Australija), Evan Schoombie (Pietų Afrika) bei Paul Iannuzzelli (Italija), o taip pat ir nemažai ypatingų svečių, tokių kaip Miquel Brown. Su Miquel Brown vardu yra susiję nemažai hitų lentelėse buvusių dainų, o jos sodrus gospel balsas pagyvina bet kokį koncertą. Šiuo metu ji nemažai dirba teatre ir kine.

Ketvirtadienis, 18 vasario 2010 Jaunimo vadovų konferencija "Alpha"
alfa

Tai dviejų puikių dienų konferencija jaunimo ir paauglių vadovams bei tiems, kurie norėtų tarnauti tokio amžiaus žmonėms ir vesti jaunimo Alpha kursus.

Šiais metais pristatoma visiškai nauja programa, kurios metu be bendrų užsiėmimų ir seminarų taip pat bus nemažai laiko skiriame šlovinimui ir tarnystei. Nepraleiskite iškilmingos ketvirtadienio vakaro šventės: kalbės Pete Greig iš 24-7 Prayer (Malda 24-7), o šlovinimą ves Tim Hughes bei 29th Chapter. Taip pat bus pristatytas nauja, internetinė Jaunimo Alpha programos versija.

Penktadienis, 26 vasario 2010 Jaunimo konferencija "The Gathering 2010"
The Gathering 2010

Kviečiame sudalyvauti puikioje konferencijoje

Šeštadienis, 06 kovo 2010 Itališkas prabudimo vakaras

Šeštadienį, kovo 6 d., kviečiame į Kensington Temple organizuojamą šlovinimo vakarą "itališka tema"!

Atėjusių laukia ne tik itališka muzika, bet ir itališko maisto vaišės - pica, makaronai ir visa kita, kas tik gali būti susiję su Italija!

Vakaro pradžia - 19 val., Kensintgon Temple bažnyčios patalpose, Notting Hill Gate, W11

Venite a festeggiare!

Telefonas pasiteiravimui: 0208 7996179

www.kt.org

Ketvirtadienis, 22 balandžio 2010 Grupės Delirious? "Atsisveikinimo koncerto" DVD pristatymas

Per 17 savo gyvavimo metų, krikščioniškos muzikos grupė Delirious? patyrė tikrai milžinišką sėkmę ir daug puikių nuotykių. Norėdami drauge su savo gerbėjais prisiminti ir atšvęsti visa tai, ką drauge patyrė, praėjusių metų lapkričio mėnesį grupė surengė ypatingą atsisveikinimo su savo gerbėjais turą.

Dabar grupė dar kartą kviečia į filmo apie Delirious? grupę pristatymą ir peržiūrą.

Penktadienis, 30 balandžio 2010 Bible by the Beach 2010

Bible by the Beach yra kasmet organizuojamas renginys, skirtas ir mažiems, ir dideliems.

Kada?
nuo 2010 m. balandžio 30 d., penktadienis -
iki 2010 m. gegužės 3 d., pirmadienis

Kur?
Congress Theatre, Eastbourne, East Sussex

Jūsų laukia gyvas šlovinimas su puikiai žinomu daugelio visame pasaulyje giedamų šlovinimo giesmių autoriumi Stuart Townend bei krikščioniškos muzikos grupe Phatfish. 2010 m. renginio tema - "Kryžiaus šlovė" - kalbės tokie žinomi pamokslininkai, kaip Jim Packer ir Alistair Begg.

Šeštadienio vakare koncertuos Lou Fellingham ir Phatfish.

Penktadienis, 14 gegužės 2010 Passion London 2010
Passion London 2010

2010 m. gegužės 14-15 dienomis "The Passion World Tour" vėl grįžta į Londoną!

Paskutinį kartą ši misija buvo užsukusi į Londoną 2008 m. gegužės mėnesį ir į Hammersmith Apollo pritraukė beveik 3,000 studentų bei vadovų.

Šiemet renginys vyks Wembley arenoje ir tikimasi sulaukti dar daugiau dalyvių. Renginio metu šlovinimą bei maldą ves ir mokys "Passion" misijos steigėjas Louie Giglio, o taip pat dalyvaus ir tokie puikiai žinomi atlikėjai, kaip Chris Tomlin, David Crowder*Band, Matt Redman, Francis Chan, Christy Nockels ir Kristian Stanfill.

Penktadienis, 11 birželio 2010 "Heart for Haiti" labdaringas šlovinimo vakaras

Birželio 11 d. puikiai žinomi tokie šlovinimo vadovai Graham Kendrick, Stuart Townend, Brenton Brown ir Cathy Burton dalyvaus labdariniame šlovinimo vakare Edinburgo mieste. Šio renginio tikslas - surinkti lėšų paremti netoli Port au Prince esančios Wesleyan ligoninės atstatymo darbams.

Sekmadienis, 13 birželio 2010 Pasaulinė maldos diena 2010

"Jungtinė Karalystė šiuo metu stovi labai svarbioje kryžkelėje. Tai - pranašiška akimirka, kurios negalime pražiopsoti. Turime veikti išvien, perlipdami per savo klasės, rasės ar pažiūrų barjerus."
(Jonathan Oloyede, Pasaulinės maldos dienos Londone koordinatorius)

Pasaulinės maldos dienos proga, prisijunk prie tūkstančių kitų krikščionių Londone bendrai maldai už tautą ir visą pasaulį. Drauge ištarkime "Tėve, išgydyk mūsų žemę."