Tiek Senajame, tiek ir Naujajame Testamentuose skaitome, kaip vyrai ir moterys išgyvendavo ypatingus jų gyvenimą pakeitusius susitikimo su Gyvuoju Dievu atvejus. Pradžios knygos 12-ame skyriuje skaitome, kaip tai patyrė Abramoas prieš pradėdamas savo kelionę ir prieš tapdamas didele tauta. Mozė susitiko su Dievu ir gavo paliepimą išvesti Izraelio tautą iš vergystės (žr. Išėjimo 3). Jozė patyrė ypatingą Dievo artumą įvedęs Izraelio tautą į pažadėtąją žemę (žr. Jozuės 5:13-15), o Izaijas – kuomet Dievas paskyrė jį Aukščiausiojo pranašu (žr. Izaijo 6:1-8). Panašiai ir Jėzus patyrė ypatingą išgyvenimą prieš pradėdamas tarnauti minioms (žr. Mato 3:13-16, Luko 4:1a).
Galima rasti ir daugiau pavyzdžių, kuomet prieš pasišvęsdami tarnauti Dievui žmonės patyrė ypatingą asmeninį susitikimą su Dievu.

Kviečiame visu vyrus burtis drauge ir vykti į atgaivos savaitgalį.

Vyrai, atsiskirkime kelioms dienoms nuo kasdienybės! Atvirumas prieš Dievą ir vienas kitą visuomet veda į tikrą krikščionybę bei vyriškumą. Bendravimas suvienija, Dievo artumas atgaivina ir atnaujina jėgas.

Registracija:
Registruokitės iki kovo 3 d.

Laukiame jūsų!

VYRŲ ATGAIVOS SAVAITGALIS

New Field

SMS

15 + 11 =

  • KADA?
    Nuo penktadienio, kovo 15 d., 18.30 val., iki šeštadienio, kovo 16 d., 18.00 val.
  • KUR?
    „Alfa“ centras, Langham Park, Ipswich Road, Colchester, Essex, CO4 5QQ
  • KIEK?
    £50

 

SEKMADIENIO SUSIRINKIMAI - 11.00 val., 698 Woolwich Road, SE7 8LQ 

MALDA - pirmadienį - ketvirtadienį 19.00 val., 1 Radland Road, Canning Town, E16 1LN

lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian