Renginiai

Penktadienis, 16 kovo 2018 - Penktadienis, 05 spalio 2018 Santuokos sutvirtinimo kursas "Stipri šeima"

"Dauguma porų pradeda santuokinį gyvenimą kupini didelių lūkesčių. Sumainę žiedus, jaunavedžiai pereina konfeti lietų ir romantiškai nutolsta vakaro žaroj. Jie negali nė įsivaizduoti, kad kada nors nebenorės būti kartu. Gyvenimas parodo, kad tikrovė kitokia ir, tiesą sakant, ji gali būti netgi kur kas geresnė." (Nicky ir Sila Lee)

Šeštadienis, 24 kovo 2018 - Šeštadienis, 08 gruodžio 2018 "Boys2Men" kursas 10-14 m. jaunuoliams

KT bažnyčia organizuoja bibliniais principais paremtus vyriškumo kursus būsimiems vyrams – 10-14 m. jaunuoliams. "Boys2Men" – 7 susitikimai, kurių metu jaunuoliams bus metami iššūkiai: kaip jie mato save, kaip vadovauja komandai, ar prisiima atsakomybę, ar seka Dievu, o gal žmogumi, kaip išlikti tyriems ir pan. Kai kurių susitikimų metu turės dalyvauti ir tėvai, vyks tėvo ir sūnaus pusryčiai, kurso baigimo šventė. Kiekvienas jaunuolis turėtų turėti savo rėmėją (tėtį ar dėdę), kuris jį palaikytų viso vyriškumo kurso metu.

Šeštadienis, 24 kovo 2018 - Šeštadienis, 08 gruodžio 2018 "So Lady" kursas 13-14 m. merginoms

"So Lady" – krikščioniško ugdymo programa 13-14 m. merginoms, padedanti sužinoti, kas jos yra ir kaip tapti tikromis Dievo moterimis. Šio kurso metu bus kalbama apie: tapatumą, dorumą, pasitikėjimą savimi, Dievu tikinčios moters savybes, seksualumą, karjerą ir pan. Taip pat susitikimai vyks ir kelis savaitgalius, kurių metu jodinėsite, keliausite, žaisite įvairius įdomius žaidimus bei užsiimsite vertinga veikla. Be to, kiekviena mergina turėtų turėti savo rėmėją (mamą ar tetą), kuri ją palaikytų viso kurso metu.

Penktadienis, 06 liepos 2018 - Sekmadienis, 08 liepos 2018 "Sena ir nauja" 10-14 metų vaikų stovykla

Liepos 6-8 dienomis Lietuvių krikščionių bažnyčia organizuoja 10-14 metų vaikų stovyklą "Sena ir nauja".

Šiais metais stovyklos metu kalbėsime apie tai, kas yra senas ir naujas kūrinys. Bandysime tai išsiaiškinti atlikdami praktines užduotis, žaisdami, diskutuodami, nagrinėdami Šv. Raštą, užduodami klausimus ir kartu ieškodami atsakymų. Tikime, kad tai, kas sena, praėjo ir Jėzuje Kristuje esame naujas kūrinys. Tad grįšime atsinaujinę, atgavę jėgas bei įkvėpti eiti pirmyn.

Šeštadienis, 07 liepos 2018 Dažasvydžio turnyras

Broliai ir seserys, jaunuoliai ir vyresni žmonės, kurie dar turi parako! Kviečiame visus į pirmąjį draugišką dažasvydžio turnyrą! Renkama minimali 40 asmenų grupė. Smagų poilsį bei neišdildomus įspūdžius garantuojame. Prisijunk ir pasiimk draugą.

Šeštadienis, 21 liepos 2018 LKBL tarnautojų vasaros iškyla

Liepos 21 d., šeštadienį, kviečiame visus Lietuvių krikščionių bažnyčios tarnautojus su šeimomis sudalyvauti vasaros iškyloje. Švęsime, bendrausime ir šiek tiek pasportuosime. Mažųjų lauks pripučiamos pilys, o suaugusiųjų - pirtis. Atsivežkite sulankstomų kėdžių, kilimėlių, skėčių nuo saulės ar lietaus - visą dieną praleisme gryname ore. Nepamirškite maisto sau ir kaimynui. Iki susitikimo!