Renginiai

Penktadienis, 16 kovo 2018 - Penktadienis, 05 spalio 2018 Santuokos sutvirtinimo kursas "Stipri šeima"

"Dauguma porų pradeda santuokinį gyvenimą kupini didelių lūkesčių. Sumainę žiedus, jaunavedžiai pereina konfeti lietų ir romantiškai nutolsta vakaro žaroj. Jie negali nė įsivaizduoti, kad kada nors nebenorės būti kartu. Gyvenimas parodo, kad tikrovė kitokia ir, tiesą sakant, ji gali būti netgi kur kas geresnė." (Nicky ir Sila Lee)

Šeštadienis, 24 kovo 2018 - Šeštadienis, 08 gruodžio 2018 "Boys2Men" kursas 10-14 m. jaunuoliams

KT bažnyčia organizuoja bibliniais principais paremtus vyriškumo kursus būsimiems vyrams – 10-14 m. jaunuoliams. "Boys2Men" – 7 susitikimai, kurių metu jaunuoliams bus metami iššūkiai: kaip jie mato save, kaip vadovauja komandai, ar prisiima atsakomybę, ar seka Dievu, o gal žmogumi, kaip išlikti tyriems ir pan. Kai kurių susitikimų metu turės dalyvauti ir tėvai, vyks tėvo ir sūnaus pusryčiai, kurso baigimo šventė. Kiekvienas jaunuolis turėtų turėti savo rėmėją (tėtį ar dėdę), kuris jį palaikytų viso vyriškumo kurso metu.

Šeštadienis, 24 kovo 2018 - Šeštadienis, 08 gruodžio 2018 "So Lady" kursas 13-14 m. merginoms

"So Lady" – krikščioniško ugdymo programa 13-14 m. merginoms, padedanti sužinoti, kas jos yra ir kaip tapti tikromis Dievo moterimis. Šio kurso metu bus kalbama apie: tapatumą, dorumą, pasitikėjimą savimi, Dievu tikinčios moters savybes, seksualumą, karjerą ir pan. Taip pat susitikimai vyks ir kelis savaitgalius, kurių metu jodinėsite, keliausite, žaisite įvairius įdomius žaidimus bei užsiimsite vertinga veikla. Be to, kiekviena mergina turėtų turėti savo rėmėją (mamą ar tetą), kuri ją palaikytų viso kurso metu.

Sekmadienis, 01 balandžio 2018 Šventinis Velykų susirinkimas

Maloniai kviečiame visus į šventinį Velykinį susirinkimą:

2018 m. balandžio 1 d., 11:00

Šeštadienis, 07 balandžio 2018 Moterų dienos centro "Alfa" 2-asis gimtadienis

Kviečiame visas merginas bei moteris švęsti moterų dienos centro "Alfa" antrąjį gimtadienį!
Švęsime ir džiaugsimės metų vaisiais, liudysime apie pasikeitimus, šlovinsime Dievą, vaišinsimės. Taip pat atvykusių lauks pirtis bei BBQ. Įsidėk tinkamą aprangą, rankšluostį, pasiimk vaišių sau bei draugei ir atvyk į šventę. Labai reikalingos savanorės, kurios su savo mašinomis galėtų pavežti moteris.

Šeštadienis, 07 balandžio 2018 10-13 m. vaikų išvyka į baseiną

Velykinių atostogų metu važiuosime su vaikais į baseiną ir linksmai praleisime dieną. Po maudynių visi kartu užsuksime pavalgyti.

Trečiadienis, 18 balandžio 2018 Tarnystės mokykla

Tarnystės mokykla – tai 8 savaičių mokymas, atveriantis tas tiesas, kurias turi žinoti visi, norintys tarnauti Dievui. Ši mokykla yra "Gyvenimo laisvėje" kurso tęsinys, todėl gali registruotis tik tie, kurie baigė šį kursą. Jei esi baigęs "Gyvenimo laisvėje" kursus ir nusprendei likusį gyvenimą sekti Tuo, kuris už tave atidavė savo gyvybę, tai šis kursas – tau. Esi labai laukiamas.

Šeštadienis, 21 balandžio 2018 Švaros diena Beckton'e

Turbūt ne vienas mūsų pastebėjome akį rėžiantį šiukšlių gausumą einant pėsčiųjų takeliu link lietuvių taip labai pamėgtų "Bektoniškių Alpių". "Iniciatyva 100" komanda ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė kviečia visus į švaros dieną. Drauge tvarkysime, surinksime visa, kas neturi teršti gamtos, o po darbų mėgausimės sumuštiniu ir arbata tvarkingoje aplinkoje. Raginame visus prisijungti. Visomis priemonėmis bus pasirūpinta, nieko vežtis nereikia.

KADA?
Šeštadienį, balandžio 21d., 12val.

KUR?
Claps Gate Lane, London, E6 6LG

Sekmadienis, 22 balandžio 2018 Sekmadienio susirinkimas vyks 18 val.

Šį sekmadienį, balandžio 22 d., Lodone vyks maratonas ir keliai aplink mūsų bažnyčios pastatą bus visiškai uždaryti iki 14 val., o taip pat bus ir įvairūs viešojo transporto pasikeitimai.

Dėl šios priežasties pranešame, kad sekmadienio susirinkimas VYKS vėliau, 18:00 įprastoje vietoje. Laikas keičiamas tik šiam sekmadieniui.

Daugiau informacijos apie kelius:
https://www.virginmoneylondonmarathon.com/en-gb/event-info/road-closures/