Renginiai

Ketvirtadienis, 08 kovo 2018 - Sekmadienis, 11 kovo 2018 Išvyka į Jesus Culture "Encounter 2018" konferenciją

"Jesus Culture" tarnystė organizuoja trijų dienų konferenciją, kur šiemet kviečiame važiuoti drauge. Tikime, kada mes pirmi dedame žingsnį link Jo, kitą žingsnį žengia Jis – prisiliečia ir keičia mus asmeniškai, atnaujina, pripildo ir veda į dalykus, apie kuriuos net negalėjome pasvajoti. Ženk žingsnį važiuodamas į šią konferenciją ir lauk susitikimo su Viešpačiu! Nepraleisk progos dar stipriau ir galingiau pažinti Jį.

Penktadienis, 16 kovo 2018 - Penktadienis, 05 spalio 2018 Santuokos sutvirtinimo kursas "Stipri šeima"

"Dauguma porų pradeda santuokinį gyvenimą kupini didelių lūkesčių. Sumainę žiedus, jaunavedžiai pereina konfeti lietų ir romantiškai nutolsta vakaro žaroj. Jie negali nė įsivaizduoti, kad kada nors nebenorės būti kartu. Gyvenimas parodo, kad tikrovė kitokia ir, tiesą sakant, ji gali būti netgi kur kas geresnė." (Nicky ir Sila Lee)

Šeštadienis, 24 kovo 2018 - Šeštadienis, 08 gruodžio 2018 "Boys2Men" kursas 10-14 m. jaunuoliams

KT bažnyčia organizuoja bibliniais principais paremtus vyriškumo kursus būsimiems vyrams – 10-14 m. jaunuoliams. "Boys2Men" – 7 susitikimai, kurių metu jaunuoliams bus metami iššūkiai: kaip jie mato save, kaip vadovauja komandai, ar prisiima atsakomybę, ar seka Dievu, o gal žmogumi, kaip išlikti tyriems ir pan. Kai kurių susitikimų metu turės dalyvauti ir tėvai, vyks tėvo ir sūnaus pusryčiai, kurso baigimo šventė. Kiekvienas jaunuolis turėtų turėti savo rėmėją (tėtį ar dėdę), kuris jį palaikytų viso vyriškumo kurso metu.

Šeštadienis, 24 kovo 2018 - Šeštadienis, 08 gruodžio 2018 "So Lady" kursas 13-14 m. merginoms

"So Lady" – krikščioniško ugdymo programa 13-14 m. merginoms, padedanti sužinoti, kas jos yra ir kaip tapti tikromis Dievo moterimis. Šio kurso metu bus kalbama apie: tapatumą, dorumą, pasitikėjimą savimi, Dievu tikinčios moters savybes, seksualumą, karjerą ir pan. Taip pat susitikimai vyks ir kelis savaitgalius, kurių metu jodinėsite, keliausite, žaisite įvairius įdomius žaidimus bei užsiimsite vertinga veikla. Be to, kiekviena mergina turėtų turėti savo rėmėją (mamą ar tetą), kuri ją palaikytų viso kurso metu.

Penktadienis, 30 kovo 2018 Didžiojo penktadienio malda

Kovo 26-30 d., savaitę prieš Velykas, skelbiame maldos ir pasninko savaite. Raginame melstis už tai, kad turėtume drąsos ir malonės skleisti Gerąją Naujieną, ir už tai, kad ji neštų gausių vaisių ją išgirdusių netikinčių žmonių širdyse.

Penktadienį, kovo 30 d., 19 val. susirinksime bendrai maldai raštinės patalpose Canning Town'e.

KUR?
1 Radland Road
Canning Town
London
E16 1LN