Renginiai

Penktadienis, 03 lapkričio 2017 Moterų konferencija "Šiuolaikinė Dievo moteris"

Šiuolaikinės kultūros, mados bei filosofijos akistatoje kiekvienai tikinčiai Kristumi moteriai ̶ mamai, žmonai, dukrai, sesei, draugei, bendradarbei, vadovei, tarnautojai ar studentei ̶ kyla klausimas, kaip gyventi pergalingą bei visavertį gyvenimą, išlaikant tyrą sąžinę ir tikėjimą.

Sekmadienis, 05 lapkričio 2017 Sutvirtinkime namų sienas

Bažnyčia – tai šeima, kurią sudaro įvairūs žmonės. Esame visi skirtingi, turime skirtingus talentus, požiūrius, mąstymo bei kalbėjimo būdą, tačiau esame gyvybiškai reikalingi vieni kitiems. Būdami po vieną pasiektume kur kas mažiau nei drauge. Todėl visus kviečiame į renginį, kuriame daugiau sužinosime apie kiekvieną bažnyčios tarnavimą atskirai, kokios jų vizijos, kuo jie gyvena, kur norėtų augti kaip komanda. Puiki galimybė susipažinti artimiau, palaikyti, prisidėti, padrąsinti bei sustiprinti savo namų – bažnyčios sienas.

Sekmadienis, 12 lapkričio 2017 Sušildyk vaiko širdelę

Artėjant Šv. Kalėdoms „Lietuvių krikščionių bažnyčioje“ jau tapo tradicija siųsti kalėdines dovanėles vargingiau gyvenantiems vaikams Lietuvoje. Šiemet ir vėl siųsime dovanėles labdaros ir paramos fondo „Amžinybės tiltas“ lankomiems vaikams, Kuršėnų vaikų globos namams bei Kėdainių vaikų globos namams. Kiekvienais metais šis projektas sulaukia didelio pasisekimo.

Sekmadienis, 12 lapkričio 2017 Svečiuose - Rimantas Kupstys

Šį sekmadienį mūsų susirinkime svečiuosis ir pamokslaus sekmininkų bažnyčių Lietuvoje vyskupas Rimantas Kupstys. Maloniai laukiame!

Šeštadienis, 25 lapkričio 2017 Jaunimo šlovinimo ir maldos vakaras

Kalėdų laikotarpis – nuostabus susikaupimo ir apmąstymo laikas, kada visi galime peržvelgti savo vertybes, pasirinkimus bei kelius, kuriais einame. Todėl visus jaunus žmones kviečiame į maldos ir šlovinimo vakarą. Visi drauge šlovinsime, girsime Viešpatį, dalinsimės išgyvenimais bei vaišinsimės karštu šokoladu. Ateik ir atsivesk draugą!

Sekmadienis, 26 lapkričio 2017 Apsilankys J. E. LR ambasadorius JK Renatas Norkus

Mūsų bendruomenę aplankys Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus.

Trečiadienis, 29 lapkričio 2017 Take Hold of Your Future

Kviečiame į ypatiingą vakarą su Dr. Patrick Dixon "Take Hold of Your Future".

Įėjimas nemokamas.

KUR?
Kensington Temple
Kensington Park Rd
London W11 3BY

KADA?
2017-11-29, trečiadienį, 19:00