Renginiai bendruomenėje

Antradienis, 01 kovo 2011 - Šeštadienis, 30 balandžio 2011 Bendros bendruomenės maldos

"Šaukis manęs, tau atsiliepsiu! Pasakysiu tau nuostabių dalykų, paslapčių, kurių nežinojai." (Jeremijo 33:3)

Kol dar girdim šį kvietimą, šaukimės Jo. Šiandien mes esam visiškoj Jo malonėj ir Jis yra pasiruošęs mums kažką atverti, jeigu tik mes šauksimės. Šiandien tikrai yra dalykų mūsų gyvenime, ko tikrai neturėtų būti, tačiau savo jėgom ir savo išmintim mes nerasim atsakymo į šias problemas. Atsakymą galime rasti tik tada, kai šauksimės Jo.

Šeštadienis, 09 balandžio 2011 Seminaras: Dievo požiūris į sveiką mitybą ir kūno priežiūrą

2011 m. balandžio 9 d. (šeštadienį) 17:00-20:00 kviečiame visus - ir vyrus, ir moteris, ir jaunus, ir senus - į seminarą tema "Dievo požiūris į sveiką mitybą ir kūno priežiūrą".

Ar Dievui rūpi tai, kaip mes maitinamės? Greičiausiai, kad taip, nes kitu atveju nebūtų Biblijoje tiek daug dėmesio skirta maistui.

Ar Dievui rūpi tai, kaip mes rūpinamės ar nesirūpinam savo kūnu? Greičiausiai, kad taip, nes juk mūsų kūnas - šventykla, kurioje apsigyveno pati Dievo Dvasia.

Pirmadienis, 18 balandžio 2011 - Šeštadienis, 23 balandžio 2011 Maldos ir pasninko savaitė

Paskutinę savaitę prieš Kristaus prisikėlimo šventę - Velykas - kviečiame bendruomenės tikinčiuosius drauge melstis ir pasninkauti prisimenant Kristaus kančią, mirtį ir prisikėlimą. Bendros maldos vyks kaip ir visada - kiekvieną darbo dieną nuo 20:00 iki 21:00 valandos: http://www.lithuanianchurch.org/veikla/maldos-susirinkimai