Kas mes esame

Lietuvių krikščionių bažnyčia Londone yra charizmatinė evangelikų krikščionių bendruomenė, priklausanti KTLCC (Kensington Temple London City Church) bažnyčių tinklui, kuris apjungia apie 130 bažnyčių Jungtinėje Karalystėje. Šis tinklas savo ruožtu priklauso tarptautiniam Elim Sekmininkų judėjimui (Registered Charity No 251549), kuris apjungia 600 bažnyčių.

Pagrindinis mūsų tikslas - pažinti Kristų bei Juo sekti tiek asmeniškai, tiek kaip bendruomenei. Mūsų vizija - lietuviai ir pasaulis Kristui Anglijoje ir Lietuvoje.

Mylime bei gerbiame visus žmones, priimame kiekvieną, nepriklausomai nuo žmogaus rasės, tautybės, socialinės ar kultūrinės padėties. Pasitelkdami mokinystės ir ląstelių augimo principus, siekiame laimėti Kristui ir tikėjime įtvirtinti lietuvius bei kitų tautybių žmones, gyvenančius Anglijoje bei Lietuvoje.

Plačiau apie mūsų bendruomenę bei jos istoriją skaitykite šios dalies Istorijos puslapyje.

Kviečiame panaršyti po svetainę, susipažinti su bendruomenės vykdoma įprasta veikla bei specialiais projektais.

Svetainėje rasite informacijos apie artimiausiu metu rengiamus bei rekomenduojamus renginius, skyrelyje tinklaraščiai rasite Lorenzo mintis bei įkvepiančias Veronikos eiles, o skyrelis Vaikams kupinas visokiausių įdomybių patiems mažiausiems.